Поради

Що робити, якщо Iphone завис

Зависання Iphone будь-якого покоління не є чимось дивним. Це хоч і неприємно, але може трапитися з будь-яким користувачем. Найчастіше проблема пов’язана з помилками програмного забезпечення і вирішується досить швидко.

16-06-15-foto-600x338-1 (3)

1) Перезавантаження пристрою

Буває так, що перезавантаження потрібно цілком для справного пристрою, який нормально виконує свої функції, реагує на натискання клавіш і сенсорний ввід. Щоб провести ребут робочого Iphone, затисніть кнопку включення-виключення «Power» і тримайте аж до появи рядків «Вимкнути» («Slide to power off») і «Відмінити» («Cancel»). Після доторкніться пальцем до червоної сенсорної кнопки і проведіть по ній зліва направо, тобто зробіть «слайд». Смартфон почне вимикання. Коли екран остаточно згасне, тисніть «Power» без затримки — і пристрій почне найпростіше включення. Перезавантаження в нормальному режимі проведена.
[ads2]

2) Примусове перезавантаження

Якщо ж мають місце серйозні неполадки, Iphone серйозно завис, не реагує на будь-які команди або виконує їх неправильно, а також не реагує на попередній спосіб, з апаратом можна зробити примусовий ребут. Описані нижче дії будуть працювати на будь-якому пристрої під контролем iOS. Отже, щоб примусово перезавантажити iPhone, затисніть одночасно кнопку «Power» і «Home», потримавши їх разом близько 10 секунд або до виключення екрану смартфона. Коли ви відпустите кнопку, на дисплеї повинен з’явитися логотип Apple. Тепер сміливо тисніть «Power» (одноразово і короткочасно) — пристрій буде включено в нормальному режимі.

3) Функція Assistive Touch

Як ми бачимо, два основних способи перезавантаження активно використовують кнопку включення-виключення. Що робити, якщо вона пошкоджена? Спеціально для таких випадків (і деяких інших) створена функція «Assistive Touch«. З її допомогою механічні кнопки легко замінюються сенсорними або жестами. Щоб увімкнути цю можливість, переходимо в «Налаштування» -> «Основні» -> «Універсальний доступ». Гортаємо вниз сторінки, до пункту «Фізіологія і Моторика». Заходимо в неї і вибираємо підпункт «Assistive Touch». Включаємо або вимикаємо функцію за допомогою пересування повзунка вліво-вправо. Починаючи з iOS 7.0.4, він набуває зелений колір. Після даних маніпуляцій на екрані смартфона з’явиться напівпрозора панель. Натисніть на ній 1 раз — і відкриється меню налаштувань, в тому числі і для управління голосом.

Як вимикати iPhone з допомогою «Assistive Touch»? Тиснемо на напівпрозору панель і вибираємо ярлик «Апарат», а в ньому — «Блокування екрану». Робимо на ній «довгий тап», тобто пальцем торкаємося і не відпускаємо. Чекаємо появи знайомих кнопок «Вимкнути» і «Скасування», свайпаєм по першій. Апарат вимикається. Але як же тепер оживити пристрій, який працює без кнопки включення? Для цього ми просто приєднуємо iPhone до комп’ютера через USB-кабель, і він включається в автоматичному режимі.

Природно, у «Assistive Touch» є свої недоліки. Панель також може зависнути, як і будь-яке програмне забезпечення iOS. Тому кнопки, все-таки краще полагодити і утримувати справними.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button