Відео

Нові випробування Galaxy S6 (відео)

Епопея з випробуваннями нового флагмана від Samsung триває. Його вже жбурляли об підлогу, топили у воді, а також ламали на промисловому обладнанні. На цей раз ентузіаст опублікував на YouTube відеоролик, в якому намагається подряпати дисплей Galaxy S6 ножем для паперу, розламати смартфон при згинанні, а також спалити його. Новинка з Південної Кореї проявила себе гідно, а результати тестів на цей раз повинні припасти Samsung до вподоби.

09-04-15-foto-600x310-1

На першому етапі свого тестування автор намагався подряпати дисплей гострим ножем для паперу, ключами для замку, а також металевим предметом, що нагадує кулькову ручку або викрутку. Екран хоч і прогинався під тиском, але залишився без подряпин. На другому етапі ентузіаст намагався розплавити запальничкою бічні рамки смартфона і дисплей, але всі спроби не дали результатів. Після тривалого тримання дисплея над вогнем, на ньому могли з’являтися темні плями, але через 10 секунд від них не залишалося й сліду.

Читайте також:  Що спільного між Galaxy S6 і iPhone?

Нарешті, третій етап включав в себе найстрашніше для Galaxy S6 випробування – на міцність корпусу. З невеликим навантаженням апарат впорався без особливих проблем, але після того як автор ролика доклав максимальних фізичні зусилля, смартфон все ж зігнувся і став нагадувати LG G Flex. Апарат залишився в робочому стані, і автору практично вдалося вирівняти його назад, але повністю позбутися слідів все ж не вдалося – особливо постраждала бічна алюмінієва рамка.

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button