Технології

Новий робот курсує по посівам, оглядаючи кожну рослину окремо

Компанія Alphabet, яка належить Google, представила роботизований багі, який курсує по посівам, оглядаючи кожну рослину окремо. Крім того, він може генерувати «великі дані», які необхідні сільському господарству, щоб не відставати від вимог світу, що потребує продовольстві. Про це повідомляє TechCrunch.

Новий проєкт називається Mineral. У блозі і на сайті компанії було оголошено, що Mineral все ще знаходиться в експериментальній фазі. Ідея його створення виникла, коли стало очевидно, що попередні спроби оцифровки сільського господарства не увінчалися таким успіхом, як очікувалося. Але ж важливість сталого виробництва продуктів харчування зростає з кожним роком.

Подібно до того, як Google спочатку починав з ідеї індексування всієї мережі й організації цієї інформації, глава Mineral Елліотт Грант і його команда представили, як можна виміряти кожну рослину в полі і налаштувати її зростання індивідуально.

Mineral

Розробники вирішили, що спосіб втілити задум — це «установка багі», робота, який може розумно і невтомно переміщатися по полях і невтомно виконувати виснажливі і повторювані перевірки. Маючи надійні дані в масштабі по кожній рослині, виробники можуть приймати більш точкові рішення — ложка добрива тут, крапля дуже специфічного інсектициду там.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»