Гумор

Новини фондового ринку вразили мавпу

Програмісту вдалося зробити кілька комічних знімків в ботанічному саду Лалбаг, Індія. Він зобразив реакцію однієї з мавп на новини фондового ринку.

foto_cikavosti_09.10.2014-08-01_resized

28-річний програміст Бавані Гуча (Bhavani Gucha), який виріс в штаті Андхра-Прадеш, а зараз живе у великому місті Бангалор, Індія, часто відвідує ботанічний сад Лалбаг (Lalbagh Botanical Gardens), розташований поруч з його будинком, щоб закарбувати його мешканців.

Читайте також: 10 найдивніших прикладів наукового гумору

Недавно Бавані знов відправився в Лабаг і став свідком незвичайного видовища – він з подивом помітив “читаючу” мавпу. За словами чоловіка, він часто бачив, як тварин годують плодами, загорненими в газети, і вихованці завжди звертали увагу на фрукти, а не на пакування, але в цей раз одна з мавп раптом зацікавилася листами паперу з надрукованим текстом.

foto_cikavosti_09.10.2014-08-02_resized

Макака, отримавши загорнутий смачний плід, не викинула частину газети, а на завершення трапези стала уважно розглядати колонку з новинами фондового ринку. Бавані каже, що це виглядало неймовірно: мавпа піднесла аркуш до очей, ніби не хотіла втратити найдрібнішої деталі. Подальша реакція розумної тварини розвеселила Бавані ще більше.

foto_cikavosti_09.10.2014-08-03_resized

“Читаюча” макака раптом насторожилася і в німому подиві відкрила рот. “Це було дивно. Мало того, що вона “читала” газету під час обідньої перерви, так ще й аналізувала новини. І, судячи з усього, все, що відбувається на фондовому ринку неприємно вразило її “, – жартує Гуча. Потім макака приречено приклала зім’ятий лист до чола, мабуть, змирившись з поганими новинами, і ненадовго завмерла в такому положенні.

foto_cikavosti_09.10.2014-08-04_resized

Правда, через кілька хвилин мавпа “взяла себе в руки” і взялася знайомитися з іншими, більш позитивними статтями. “Було дуже цікаво спостерігати за її реакцією і зміною настроїв: спочатку вона була явно стривожена, але потім розслабилася, перейшовши до інших колонкам, – описує побачене Бавані. – Відвідувачі часто дають їм загорнуті в газету фрукти, але я ніколи не бачив настільки забавну реакцію на новини. Мавпи виразно мої улюблені тварини і вони чудові фотомоделі, адже у них відмінно розвинена міміка. Вони дивовижні персонажі “.

foto_cikavosti_09.10.2014-08-05_resized

foto_cikavosti_09.10.2014-08-06_resized

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button