Гумор

Морські слони окупували каліфорнійський пляж

Морські слони окупували каліфорнійський пляж і не поспішають його покидати. Ссавців, які отримали назву завдяки хоботоподібному носу, нікому розганяти — доглядачі пляжу «Дрейкс» не працювали через часткове припинення роботи уряду США.

Близько 60 морських слонів перекинули паркан і затишно влаштувалися на піску. Коли урядовий «шатдаун» закінчився, влада тимчасово заблокувала дорогу, що веде до пляжу, і попросили місцевих жителів не турбувати тварин.

«Дрейкс-Біч» — частина громадського пляжу «Пойнт-Рейєс» Служби національних парків. Представник служби Джон Дель Оссо каже, що ніколи не бачив морських слонів в такій кількості.

На пляжі слони не тільки знайшли собі новий будинок, але і обзавелися потомством. Дель Оссо повідомляє, що на «Дрейкс-Біч» народилося 35-40 малюків, які будуть харчуватися материнським молоком в найближчу пару місяців.

На початку 1900-х років за морськими слонами активно полювали з-за багатого маслом жиру, і вид був на межі зникнення — залишалося близько 1000 особин. Завдяки багаторічному захисту уряду морські слони відновили популяцію. У всьому світі налічується 150 тисяч особин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button