Гумор

Пінгвін щорічно пропливає 5000 кілометрів, щоб зустрітися зі своїм рятівником

В південноамериканському регіоні Патагонія зафіксовано унікальні відносини людини з пінгвіном. Ось вже п’ятий рік поспіль місцевий житель Жоао Перейра де Соуза приймає у себе в гостях пінгвіна на прізвисько Діндім, якого він врятував у 2011 році. Діндім живе в п’яти тисячах кілометрах від чоловіка.

19ea391e7c1dec1155f62b4450af4722
Втім, ця обставина аніскільки не бентежить магелланського пінгвіна. Діндін живе поруч з дон Жуаном Перейрою де Соузой з червня по лютий, поки не змінить опірення, а потім відпливає, але завжди повертається.

Чоловік розповів, що у 2011 році виявив покритого нафтою пінгвіна викинутого на берег і вмираючого на одному з пляжів Ріо-де-Жанейро. Жуан вимив і виходив Діндіма.

“З тих пір пінгвін, мабуть, вважає мене членом своєї сім’ї. Більше нікому, крім мене, він не дозволяє до себе торкатися. Я ж можу брати його на руки, мити і годувати”, — говорить житель Патагонії.

“Побачивши Жуана, пінгвін починає виляти хвостом, як собака, і кричати від радості”, — заявив біолог Жуан Пауло Кражевскі.

Крім узбережжя патагонії, магеланські пінгвіни мешкають на Вогненній Землі, в Ріо, в Перу, а також на Фолклендах і островах Хуан-Фернандес. Особини цього виду живуть до 25 років.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button