Авто

Новий Nissan Leaf успішно пройшов краш-тести

Електромобіль Nissan Leaf другого покоління успішно пройшов краш-тести Euro NCAP – європейської програми оцінки нових автомобілів. При цьому він став першою моделлю, яку випробували новою, розширеною методикою, що включає тестування системи автоматичного екстреного гальмування з функцією розпізнавання велосипедистів.

Незалежна організація додала цей тест у свій рейтинг, щоб заохотити виробників до розвитку даної технології, оскільки на пішоходів, велосипедистів і мотоциклістів припадає майже половина всіх жертв ДТП.

Новий Leaf заробив 35,4 бали (93% від максимуму) за безпеку дорослих пасажирів і 42,3 бали (86%) за безпеку дітей. В категорії «Вразливі учасники дорожнього руху» електрокар набрав 34,2 бали (71%), а роботу його електронних систем безпеки оцінили на 9,3 бала (також 71%). В результаті модель удостоїлася максимальної оцінки в п’ять зірок.

Кількома місяцями раніше японський аналог Euro NCAP – JNCAP – також поставив новому «Лифу» п’ять зірок, причому у себе на батьківщині електромобіль зміг отримати 94,8 з 100 очок за безпеку пасажирів при зіткненні. опубліковано econet.ru

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»