Авто

Новий Mercedes-Benz SL R321 знятий на камеру без камуфляжу

Новий Mercedes-Benz SL R321 знятий на камеру без камуфляжу. Новинка в даний час проходить дорожні випробування в Західній Німеччині.

Легковий автомобіль Mercedes-Benz SL R321 в кузові «купе» знятий фотошпигунами під час проходження дорожніх тестів на території Німеччини, причому, на дорогах загального користування. У зв’язку з цим відзначається, що створений для ринку Європи і США автомобіль незабаром буде представлений на автосалоні у місті Женева, так як в північноамериканський Детройт новинку не привезли, виходячи з маркетингових міркувань.

На фотографії промисловий зразок від автомобілебудівної компанії Mercedes-Benz, як повідомляють фотошпигуни, заляпаний брудом, що вказує на досить активний режим проходження дорожніх тестів. Той факт, що новий Mercedes SL R321 роз’їжджає по дорогах без камуфляжу, як вважають експерти, вказує на те, що до світової прем’єри залишається 2-3 місяці.

Масове виробництво нового купе Mercedes-Benz SL R321 почнеться в нинішньому році, причому, пілотна партія новинки, за традицією, буде випущена для Західної Німеччини.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button