Головна / Поради / Обираємо постільну білизну: як не розгубитись серед тисяч варіантів?

Обираємо постільну білизну: як не розгубитись серед тисяч варіантів?

Сучасний ринок постільної білизни пропонує неймовірну кількість тканин, фасонів, кольорів та текстур. То що обрати? Звичну класику чи популярну яскраву модель? Є речі, які варто враховувати в першу чергу при виборі постільного набору для щоденного використання.

Постіль – це білизна. Це тканина, яка під час сну знаходиться в постійному контакті зі шкірою, тож до вибору комплекту для ліжка потрібно ставитись з такою ж відповідальністю, як і до вибору нижньої білизни. Аналізуючи пропозиції магазинів, таких як МебельОК, бачимо, що постільну білизну виготовляють з різноманітних матеріалів:

  • Мікрофібра;
  • Шовковий жакард;
  • Бавовна;
  • Оксамитовий сатин;
  • Звичайний сатин;
  • Ранфорс;
  • Льон;
  • Волокно бамбуку;
  • Віскоза;
  • Бязь.

Постільна білизна

І для того, щоб зробити правильний вибір, потрібно розумітись хоча б на основних нюансах і відмінностях цих різноманітних тканин.

Бавовна

Бавовняні тканини – це на 100% натуральні матеріали. Саме з бавовни виготовляють класичну постільну білизну багато століть. Матеріал особливий тим, що завдяки абсолютній натуральності, взимку він гріє, а в спеку – освіжає. Постільний комплект із бавовни буде доречним в будь-яку пору року. Ще один вагомий плюс – така тканина довговічна, не потребує особливого догляду. До бавовняних тканин також належать сатин, бязь та ранфорс.

Відрізняються вони способами плетіння, але для кожного виду тканини використовується натуральне бавовняне волокно. Наприклад, звичайна бавовна матиме гладку рівномірну структуру. Бязь відрізнятиметься тим, що для її виробництва використовують нитки різної ширини, що створює приємний ефект грубуватості та шершавості.

Мікрофібра

Мікрофібра – синтетична тканина. Тож варто звертати особливу увагу на виробника синтетичної постільної білизни. Головний плюс синтетики – нища ціна та яскравий привабливий зовнішній вигляд. Якщо товар належної якості, то тканина дихатиме і не створюватиме дискомфорту. Взимку доречніше використання мікрофібри, але сучасні технології дозволяють створювати легкі літні комплекти синтетичної поліестрової постільної білизни.

Комплекти постільної білизни

Бамбук та віскоза

Тканини, які стали проривом у виробництві постільної білизни та одягу. Натуральне бамбукове волокно для виробництва тканини добувають з бамбуку, вирощення якого не шкодить довкіллю та потребує менших зусиль і затрат. Бабмукова постільна білизна буде водночас яскравою, стильною та максимально комфортною, і доступною в ціні. Асортимент дуже різноманітний. Обравши тканину постільної білизни та якісного виробника, визначтеся зі стилем. Кольори та принти здивують будь-яку уяву. Майже незліченний вибір моделей на сайті Mebelok дозволить віднайти свою особливу постільну білизну серед тисяч інших.