Різне

Виявлення прихованих камер вдома і в офісі

41NZ6LXdcwL._SL500_AA300_Відеоспостереження стало невід’ємною частиною багатьох систем безпеки. Притому все більш популярними стають приховані камери, завдяки яким стає можливим проникнення як в приватне життя, так і в комерційну діяльність компаній.

Вважається, що людина виявляє свої справжні якості тільки в ті моменти, коли думає, що за нею ніхто не спостерігає. Саме тому багато роботодавців використовують можливості даного виду апаратури для аналізу діяльності своїх співробітників. Навіть якщо ви на робочому місці не робите нічого поганого, запис може не сподобатися вашому керівництву. Своєчасно виявити факт подібного стеження вам допоможуть обнаружители скрытых камер. Хорошие модели цих пристроїв дозволяють з 100% точністю знайти заховані відео-жучки у вашій кімнаті.

Завдяки своєчасному виявленню фактів негласного спостереження, ви зможете запобігти їхнім негативним наслідкам. Наприклад, змінивши позиціонування комп’ютера, приховати вміст монітора від сторонніх очей. Також ви можете, ненароком затулити об’єктив камери якимось предметом, який не викличе підозр, але приховає подробиці проведеного вами часу – вазоном з квітами, сувеніром, папкою та ін.

Де і як можна виявити приховану камеру

З кожним днем зростає кількість придбаних простими громадянами прихованих відеокамер. Найбільш часто використовуються ці пристрої для організації охорони майна. Але нерідкими бувають варіанти зловживання їх функціональними можливостями. Притому спектр злочинів, здійснюваних за допомогою прослуховуючих і підглядаючих пристроїв, широкий – від промислового шпигунства до задоволення девіацій вуаеристів.

Улюбленим місцем для розміщення камер є предмети інтер’єру – різного роду сувеніри, книги, іграшки, годинники та ін. У приміщеннях комерційної форми власності зоною ризику вважаються пожежні датчики, світильники, вентиляційні отвори і т.д.

Виявити жучків можна кількома методами:
1. Візуальний огляд
Це найбільш трудомісткий і ненадійний спосіб. Розмір сучасних відеокамер може складати всього кілька міліметрів. У завантаженої предметами кімнаті знайти таку крихітку вельми непросто. Але якщо під рукою немає спеціальної анти-шпигунської апаратури, то спробуйте відшукати камеру, скориставшись наступними рекомендаціями:
• погасити світло і висвічуючи ліхтариком поверхні спробувати виявити відблиск об’єктиву;
• ретельний огляд всіх підозрілих предметів або тих, нещодавно з’явилися в кімнаті;
• якщо підглядаючий пристрій відноситься до категорії недорогих, можна спробувати визначити йог місце розташування по звуку. Для цього вам необхідно швидко зробити кілька кроків до підозрілого предмету, а потім назад. При цьому камера буде ловити фокус, що в дешевих моделях супроводжується неголосним, але чутним звуком.

2. За допомогою виявичів прихованого відеоспостереження.
Цей спосіб найбільш кращий з точки зору ефективності та надійності. Ознайомитися з функціональними можливостями сучасних детекторів ви можете на прикладі продукції BugHunter.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button