Технології

Майже 90% українців користуються мобільними телефонами – опитування

Майже 90 % жителів України користуються мобільним зв’язком – такі дані опитування, проведеного фахівцями Київського Міжнародного Інституту Соціології (КМІС).

У кінці 2013 року 88 % українців віддали перевагу мобільного зв’язку і тільки 43 % наших співвітчизників традиційно користуються стаціонарним зв’язком. Слід звернути увагу на те, що за останні 12 місяців в нашій країні спостерігається тенденція відмови українцями від стаціонарних телефонів на користь мобільних. Особливо це характерно жителів сільської місцевості.

Майже 90% українців користуються мобільними телефонами

Експерти КМІС у своєму опитуванні також відзначили характерну деталь – більше половини опитаних власників мобільних телефонів не користуються стаціонарним телефоном. Лише тільки у 37,2 % прихильників мобільного зв’язку є домашній телефон. 6,1 % наших співвітчизників користуються тільки домашнім телефоном і тільки у 5,9 % українців взагалі немає ніякого телефону.

Нагадаємо, серед недавно скасованого пакету “драконівських” законів був також законопроект про продаж SIM -карт в Україні тільки за паспортом.

Натхнення: tech.obozrevatel.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments