Поради

Обираємо телевізор для різних задач

Кожна сучасна родина має у квартирі телевізор, а деякі сім’ї використовують одразу декілька таких пристроїв. Адже дуже зручно дивитися на кухні рецепти приготування страв та куховарити разом із ведучими. Перед сном можна глянути цікавий фільм, тому багато хто має ТВ-панель у спальні. На https://storeinua.com/ua/tv/televizory-tv представлено гідний вибір моделей для будь-яких задач.

Телевізор для кухні

ТВ-приймач для кухні необов’язково має бути дуже дорогим. Зазвичай ця кімната не дуже велика, тому діагональ екрана має бути такою, щоби перегляд не викликав відчуття дискомфорту та напруження зору.

На кухні необхідно встановити пристрій так, щоб кожен гість кімнати бачив, що відбувається на екрані. Тобто необхідна модель з хорошим кутом огляду. Часто використовується спеціальне кріплення, яке дозволяє повертати екран в необхідному напрямку.

Наявність смартфункцій необов’язкова, адже ніхто не буде використовувати їх під час готування їжі. Проте вартість моделей з такими функціями майже не відрізняється від звичайних. Крім того, за наявності таких функцій на кухні можна налаштувати плейлист з кулінарними каналами.

Спальня та гостьова кімната

Саме тут перегляд програм та фільмів має бути найкомфортнішим. При виборі варто звернути увагу на:

  • діагональ екрана;  
  • роздільну здатність (не нижче Full HD);
  • набір функцій;
  • дизайн;
  • кути огляду (максимальне значення);
  • виробника.

Краще довіритися відомому виробнику та вибрати одну з моделей з середнього чи преміального сегмента в STOREinUA.

Телевізор для специфічних задач

ТВ-панелі часто використовуються і в специфічних задачах. Наприклад, в системах відеонагляду. Для такого вузького застосування не потрібен надто дорогий телевізор чи велика діагональ.

Якщо мова йде про використання ТВ як дисплей ПК, то якість зображення має бути максимальним. Для мінімального навантаження на зір рекомендується вибрати увігнуту модель. Такий же екран використовують любителі перегляду кіно чи ті, хто захоплюється сучасним комп’ютерними іграми на різних консолях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button