Поради

Ефекти, які можна відтворити за допомогою декоративного покриття для стін

Декоративні покриття можуть створити ілюзію мармуру та травертину, шовку й оксамиту, іржі та патини та інших поверхонь з різними властивостями. Але купити декоративні покриття для стін мало, потрібно ще й уміти їх правильно наносити, розбиратися в різновидах, а також розуміти, який обсяг сировини необхідний для того чи іншого ефекту.

Декоративних покриттів багато, і за допомогою варіації базових шарів і способів нанесення можна досягти абсолютно різних ефектів. І не тільки візуальних, а й звукових — деякі види покриттів мають звукопоглинальні властивості. Перш ніж замовити декоративне покриття у Львові, оберіть бажаний стиль, який точно буде привертати до себе увагу ваших гостей.

Ефект дерева

Потріскана підлога, поліроване дерево, зістарене, фарбоване, грубо обтесане — все це можна зробити, не зрубавши жодного дуба, сосни або берези, за допомогою одного тільки декоративного покриття. Для деяких простих випадків навіть не знадобиться майстер — є кілька видів штукатурки, нанести які може будь-який домашній майстер-самоучка.

Ефект бетону

Бетонні стіни в інтер’єрі завжди мають дуже виразний вигляд, особливо в поєднанні з матеріалами зовсім іншої стилістики. Якщо будинок зроблений із залізобетонних конструкцій, отримати гарну сіру поверхню доволі просто: потрібно зняти зі стін шпалери, фарбу і штукатурку, відкривши бетон, а потім нанести на нього спеціальні захисні засоби.

Якщо стіни зроблені з іншого матеріалу, можна імітувати бетонну поверхню — для цього є акрилові та мінеральні покриття на основі цементу, вапна, мармуру та інших матеріалів. Досвідчені майстри вміють зобразити навіть шви та інші огріхи технології.

Стіна під цеглу

Декоративну кладку дуже часто використовують у студіях, щоб візуально відокремити одну зону від іншої. Коли місця у квартирі обмаль і на рахунку буквально кожен сантиметр, на допомогу приходить штукатурка «під цеглу» — і економить не тільки простір, а й час.

Іржа на стінах

Панелі з міді вже стали модним трендом, їх використовують не тільки для оздоблення фасадів, а й в інтер’єрі будинків та навіть міських квартир. Іржа надає металу ще більшої вишуканості, тому дизайнери використовують спеціальні розчини, щоб покрити метал яскраво-помаранчевим нальотом всього за пару годин. Декоративне покриття створює той самий ефект, причому без шкоди затишку і домашньому одягу.

Камінь

Хочете обробити стіни натуральним каменем, наприклад, травертином? Ні-ні, не треба нічого везти здалеку, турбуючись, що камінь, не дай боже, пошкодиться під час транспортування. Декоративне покриття чудово відтворює кам’яну поверхню, і не тільки на стіні, а й на меблях або на перегородці з гіпсокартону. За складом таке покриття схоже на штучний камінь, складається здебільшого з натуральних матеріалів і безпечне для здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button