Головна / Ґаджети / Огляд моделей ноутбуків Asus, Acer і Lenovo

Огляд моделей ноутбуків Asus, Acer і Lenovo

Комп’ютери стали невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини. Але стаціонарний комп’ютер не завжди зручний, тому що ритм життя занадто напружений, щоб бути прив’язаним до певного місця. Виробники комп’ютерної техніки чітко реагують на вимоги часу, пропонуючи споживачам компактні функціональні пристрої — ноутбуки.

Тайванська компанія Acer презентує надійну потужну техніку, що відрізняється високою функціональністю і елегантним дизайном. В асортименті інтернет — магазину ЖЖУК, що доступний за посиланням https://zhuk.ua/noutbuky/acer/ присутні різні серії ноутбуків Acer: Aspire Ethos, Aspire One, Aspire S, Aspire Timeline, Extensa.

Всі нетбуки Acer працюють на операційній системі Windows або Linux.Пристрої серії Еспайр, укомплектовані процесорами Pentium, можуть замінити ПК, але це позначається на збільшенні габаритів і ваги. Тому вони використовуються вдома або в офісі.

Для подорожей і тривалих відряджень краще вибрати вироби серії Aspire One або ультрабук Aspire S. Для тривалої роботи в автономному режимі підійдуть девайси серії Timeline і TimelineX, які оснащені потужними акумуляторами. Забезпечується робота без підзарядки до 8 годин. Лаптопи преміум класу модельного ряду Ethos успішно справляються з мультимедійними та ігровими завданнями. Моделі Extensa найкраще підходять для виконання офісної роботи.Купуючи ноутбук Acer, слід вибирати параметри відповідно до завдань, які доведеться вирішувати. Вбудовану і оперативну пам’ять можна збільшити, а ось апгрейд процесора і відеокарти неможливий.

Ноутбуки Lenovo, представлені на сайті магазина ЖЖУК за посиланням https://zhuk.ua/noutbuky/lenovo/, є одними з кращих в цьому класі пристроїв. Продукція Lenovo представлена ??двома основними модельними рядами: ThinkPad і IdeaPad.

Техніка Леново серії ThinkPad відрізняється міцністю корпусу (металевий каркас і додаткові ребра жорсткості). Можливе використання в умовах підвищеної запиленості та при різких температурних перепадах. Дренажні отвори клавіатури забезпечують захист від пролитої рідини. Модельний ряд розділений на кілька серій: серія Т — для представників бізнесу, W — для любителів комп’ютерних ігор, дизайнерів. Найбільш скромними параметрами володіє серія Edge.Трансформери YOGA, що розкриваються до 3600, об’єднують високі обчислювальні можливості з компактністю і універсальністю.

Зразки Lenovo Ideapad відрізняються строгим дизайном і хорошою продуктивністю. Вони здатні задовольнити запити студентів, бізнесменів і любителів комп’ютерних ігор (ігрова станція Legion). Портативна серія Ideapad S зручна в транспортуванні.

Ноутбуки тайванського бренду ASUS демонструють високу витривалість, і працюють виключно надійно в складних умовах експлуатації. В електронному каталозі онлайн — магазину ЖЖУК https://zhuk.ua/noutbuky/asus представлений широкий вибір техніки відомого бренду.Ігрові моделі ноутбуків ASUS (серія Republic of Gamers) мають високу функціональність, це ігрова станція, яка замінює громіздкі ПК.Виробник пропонує для роботи з об’ємними текстами нетбуки зі зручною клавіатурою, що забезпечує м’який рух клавіш. Користувачі можуть вибрати необхідний розмір монітора, габарити, ємність акумулятора. Для естетів призначена модель Zenbook Pro, для виготовлення корпусу якої використовується цільна заготовка з алюмінію. Витонченість тонкого корпусу досягається шляхом виконання складних технологічних операцій. Zenbook Pro має виняткову продуктивність і ефективну систему охолодження.