Ґаджети

Опублікований рейтинг найбільших виробників планшетів

Аналітичне агентство Strategy Analytics провело свіже дослідження, результати якого не тільки показали, що світовий ринок планшетних комп’ютерів скоротився на 12%, але і допомогли скласти найактуальніший рейтинг найбільших виробників планшетів.

Що цікаво, попри кризу і проблеми з поставками з Китаю, лідером на ринку планшетів все ще залишається компанія Apple. При цьому, і це не менш важливо, американському техногіганту вдалося максимально наблизитися до позначки в 30% від всього ринку вперше за останні 7 років — саме в 2013 році компанія досягла схожих успіхів. На другому місці, «підім’явши» 14,6% ринку, виявилася компанія Samsung. Третє місце залишилося за китайською Huawei (у компанії 9,4% ринку), але в цей раз їй насилу вдалося утримати позицію, особливо у зв’язку з провалом на внутрішньому ринку через коронавірус.

Опубликован рейтинг крупнейших производителей планшетов

Нагадаємо, що трохи раніше представники Apple розповіли, що компанія у другому кварталі сподівається на стабільний попит не тільки на власні комп’ютери Mac, але також і на планшети лінійки iPad.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть