Аналітика

Опитування: на Заході чекають від майбутнього третьої світової і терактів

Людство стоїть на порозі третьої світової війни — так вважають жителі західних країн. Дані опитування YouGov, наведені британською газетою The Independent, показують, що опитані в дев’яти країнах 9 тис. чоловік дивляться в майбутнє без оптимізму і готуються до глобального конфлікту.

f6530fefc8e73f38aaff3ba0b8fb10ea

Близько 64% американців вважають, що світ стоїть на порозі війни, і тільки 15% вірять у мир у всьому світі. Британці налаштовані трохи оптимістичніше — 61 проти 19% відповідно. А ось жителі скандинавських країн менше схильні вірити в похмуре майбутнє: 39% датчан впевнені в мирі, а 45% передбачають війну.

На думку Ентоні Уеллса, директора політичних і громадських досліджень в YouGov, «сильніше усього страх проявляється у американців і французів, але з різних причин». Експерт вважає, що американці побоюються невизначеності при президентові Трампа. Страхи французів ж більше пов’язані із загрозою тероризму (81%). Взагалі респонденти з Франції порівняно з іншими найменше вважають Росію загрозою Євросоюзу, пише британська газета.

Найбільше Москви бояться британці (71%), незважаючи на те що в опитуванні взяли участь жителі Фінляндії і Німеччини, розташованих ближче до Росії. Всі респонденти, крім фінів, вважали вірогідним вчинення в їхніх країнах теракту в 2017-м. Лише 26% опитаних жителів Фінляндії вважають, що теракт в їх країні можливий.

Фото: Reuters

Натхнення: inosmi.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button