Аналітика

Опитування Reuters: 82% американців вважають Росію загрозою

Згідно з опитуванням громадської думки, проведеного інформаційним агентством Reuters і міжнародним соціологічним центром Ipsos, 82% американців вважають, що Росія становить загрозу для США. Порівняно з березнем 2015 року ця цифра зросла на 6%, повідомляє Reuters.

6828202bef801e0bb229991c2ee77133

Подібні настрої, стверджує агентство, пов’язані з обвинуваченнями американської розвідки на адресу Росії про втручання в президентські вибори, а також з побоюваннями, що в обраного президента Дональда Трампа можуть бути фінансові зв’язки з Москвою.

Організатори опитування респондентів попросили оцінити Росію та деякі інші країни за 5-бальною шкалою від «відсутності загрози» до «прямої загрози». З’ясувалося, що американці вважають Росію більшою загрозою, ніж Іран, Сирію, Китай, Саудівську Аравію, Кубу або Ємен. В цьому аспекті Росію змогла перевершити лише Північна Корея — її вважають загрозою 86% опитаних. При цьому 25% респондентів заявили, що Москва є «прямою загрозою інтересам Вашингтона». Опитування проводилося у всіх 50 штатах, в ньому взяли участь 1 169 дорослих американців, з них 490 демократів і 475 республіканців.

Натхнення: inosmi.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button