Аналітика

Зростаюча нерівність між людьми, як бомба перед вибухом

Статистика викликає тривогу. Вже сьогодні, за даними всесвітньо відомої благодійної організації Oxfam, найбагатший один відсоток населення світу має більше багатств, ніж все інше людство. До переваги шальок терез дійшло в минулому році.

1-11-12-2016-600-657

„Різниця між багатими і іншою частиною населення світу протягом останніх 12 місяців, різко збільшилася,“ заявили представники Oxfam на початку цього року. Вони давно звертають увагу на той факт, що переможці у світовій гонці, в основному, ті, багатші.

У минулому році згідно Oxfamu майно 62 найбагатших світу рівнялося загальному статку бідної половини планети, тобто близько 3,6 мільярда осіб. Також зміни об’єму майна у двох груп протилежне. У той час як статки більш ніж шести десятків людей планети зросло з 2010 року на 542 млрд доларів, вартість нерухомості в бідної половини світу за той же час впало більш ніж на один трильйон доларів, або на 38 відсотків.

Oxfam шукає шлях, як вирівняти таку несправедливість. Рекомендується, наприклад, більш реалістичний розрахунок мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму. Іншими пропонованими рішеннями є регулювання винагороди керівників вищої ланки, боротьба з податковим раєм, і збільшення оподаткування багатих в цілому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button