Інтернет

Опитування: 26% дорослих американців дізнаються новини через YouTube

Дослідники з США провели опитування і з’ясували, що 26% дорослих американців дізнаються новини з роликів на YouTube. При цьому половина з них дивиться не канали традиційних ЗМІ, а незалежних авторів.

Image by Pixabay

За результатами дослідження, YouTube стає найважливішим джерелом новин для людей в США. Однак дослідники попереджають, що зростаючий вплив відеоплатформи Google також підсилює занепокоєння з контролю поширення дезінформації та конспірологічних теорій.

У дослідженні, опублікованому Дослідницьким центром Pew Research Center, 26% дорослого населення США заявили, що тепер вони дізнаються про новини на YouTube. У тому числі 23% — через відеоматеріали, розміщені новинними організаціями, і 23% — з незалежних каналів. Дослідники опитали 12,6 тис. Дорослих американців.

«Ми виявили, що тепер на YouTube процвітають як вже відомі новинні організації, так і незалежні творці контенту. У нашому світі традиційні медіа вже не мають повного контролю над новинами, які дізнаються американці », — пишуть автори.

66% респондентів сказали, що новинні відеоролики, які вони дивляться на YouTube, допомагають їм краще зрозуміти поточні події, в той час, як 73% вважають, що ці матеріали точні і не «вводять їх в оману» .. При цьому 68% опитаних відзначили, що вони дивляться відео, а не просто слухають звук.

Респонденти також часто говорили, що вони шукають не просто новини, а виразників різних точок зору на факти. На питання про те, що робить YouTube унікальним місцем отримання новин, в дослідженні наголошується, що на сайті можна знайти безліч «різних думок, які можуть бути не в мейнстрімі».

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»