Інтернет

YouTube незабаром змусить платити за відео

Це може статися вже наступної осені

Компанія Google наразі зайнята розробкою нового магазину каналів у своєму фірмовому відеосервісі YouTube. Про це повідомляє tokar.ua, з посиланням на 9to5Google.

Image by Stefan Schweihofer from Pixabay

Вже незабаром у YouTube може з’явитися платний відеоконтент. Саме з цією метою Google планує запустити інтернет-магазин для потокового відео. Компанія також відновила переговори з лідерами розважальної індустрії щодо їхньої участі в платформі.  Згаданий «інтернет-магазин» може почати діяти вже восени 2023 року.

Наразі лишається не дуже зрозумілим, за що саме компанія хоче брати з користувачів гроші. За відомостями інсайдерів, на YouTube може з’явитися відеоконтент від відомих стрімінг-сервісів. Конкретні бренди поки не називають. На думку деяких аналітиків, «магазин каналів» YouTube дасть користувачам можливість  підписуватися на контент з інших майданчиків, не переходячи на них.

За версією Wall Street Journal, YouTube пропонуватиме лише трейлери, а для перегляду повної версії користувачам знадобиться перейти на відповідний відеосервіс. За відомостями інших джерел, платний контент буде розміщений безпосередньо на YouTube.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button