Ґаджети

Опублікований список небезпечних для смартфонів додатків

Вони можуть завантажувати три тисячі різних вірусів

Експерти компанії Trend Micro опублікували новий список небезпечних додатків на Android, які представляють серйозну загрозу для смартфонів. Відзначається, що дані програми здатні встановлювати близько трьох тисяч різних варіантів вірусів, заражаючи тим самим пристрій.

Згідно з опублікованими даними, хакери накрутили позитивні відгуки про небезпечні додатки, що дозволило їм досягти близько 470 тис завантажень в Google Play. Незважаючи на те, що корпорація Google вже видалила загрозливі програми, вони можуть залишитися в пам’яті пристрою.

Небезпека додатків обумовлена можливістю їх заходити в акаунти користувачів в Google і Facebook. Крім того, вони можуть без дозволу робити знімки екрану, регулювати налаштування, переходити за посиланнями, дзвонити контактам, блокувати пристрій, шифрувати дані, записувати звуки та багато іншого. Інсайдери відзначають, що додатки можуть маскуватися в системні програми, не відображаючись при цьому в списку додатків, в результаті чого користувач може і не підозрювати про зараження вірусами пристрою.

У список уразливих утиліт, що входять такі програми, як Shoot Clean-Junk Cleaner, Phone Booster, CPU Cool, H5 gamebox, Rocket Cleaner Lite, Super Clean Lite — Booster, Clean&CPU Cooler, Rocket Cleaner, LinkWorldVPN, Speed Clean-Phone Booster, Junk Cleaner&App Manager, Super Clean-Phone Booster, Junk Cleaner&CPU Cooler і Quick Games-H5 Game Center.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть