Всесвіт

Організм людини не витримає польоту на Марс

Більшість науковців стверджує, що організм представників слабкої і сильної статі не зможе витримати польоту на Марс.

6d67adf8680f61c5be7a5cc4100a0e02

Провідні дослідники пояснюють це тим, що фізичне і психічне здоров’я людей не настільки міцне, щоб пережити настільки далеку космічну подорож. За словами експертів, політ на Марс може бути ускладнений не лише різними технічними, але і фізіологічними проблемами. Однак, у світі є й противники даних тверджень, які впевнені, що запланована на 2023 рік подорож астронавтів буде успішною.

Лікарі сходяться в думці, що після пересадки на поверхню червоної планети чоловіки і жінки не зможуть зрушити з місця. М’язова система людей може серйозно ослабнути за 15 місяців польоту, а їх серце ледве буде здатне перекачувати кров. На думку Кевіна Фонга, співробітника з медичної компанії під назвою «Space and Extreme Environment Medicine», тривале перебування людини в космічному просторі призведе до повної дезорієнтації індивідуума.

Крім того, величезну небезпеку представляє і радіація. Психологічне навантаження на екіпаж може стати причиною появи депресивного стану. Збільшується ризик виникнення нервових зривів і потрясінь.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button