Різне

Особливості виготовлення печаток і штампів для медичних працівників

В даний час медичні працівники широко користуються штампами та печатками, працюючи в поліклініках, лікарнях, інших медичних установах державного і приватного характеру. У кожного практикуючого лікаря є як мінімум одна печатка. Існують різні за розмірами, формою медичні кліше, вибір за установою і самим фахівцем. Подібності представлені тут http://pechati-1.ru/pechati_i_shtampi/osnastka/grm/.

25-04-15-foto-600x425-1

Які ж особливості факсиміле для медичних працівників? Чи є відмінності з тими моделями, які замовляють для роботи приватні та великі промислові підприємства? Лікарський варіант кліше може бути круглим, квадратним, овальним, його діаметр представлений в діапазоні 24-30 міліметрів. Є певні вимоги до медичних печаток, так, на відбитку повинна бути представлена інформація наступного характеру: прізвище, а також ім’я та по батькові лікаря, зазначена його спеціалізація, або ж робиться запис «лікар».

У разі додаткового побажання з боку клієнта, розробники кліше, можуть додатково нанести на заготівлю логотип лікаря або, наприклад, використовувати стандартну чашу зі змією, яка є символом медицини. Крім того, на медицинскую печать можна додати і логотип клініки, якщо він пройшов офіційну реєстрацію і є фірмовою символікою даної установи. Завдяки додатковому логотипу у кліше з’являється індивідуальність, елегантність, неповторність. Безумовно, вартість варіанту, який передбачає додаткове нанесення фірмового знака, буде вище, ніж кліше зі стандартними ПІБ, та зазначенням спеціальності.

Є й такий різновид медичного відбитка як штамп для оцінки стану здоров’я пацієнта. Наприклад, для проходження медичних планових оглядів, можна замовити штамп «здоровий» або «придатний», суттєво прискоривши процедуру. Також є кліше, в які можна вписувати дані про групу крові пацієнта, його резус фактор.

У медичному закладі найчастіше застосовують відбитки трикутної форми. Немає достовірних відомостей про те, чому саме подібна форма з’явилася в лікарнях і поліклініках, але традиції вже досить багато років. Між медичним і лікарським штампами є деякі відмінності, наприклад, для медиків замовляють модель в діапазоні 24-30 мм, у той час як у самого установи кліше має 38-40 мм.

При розробці різних видів медичних відбитків враховуються всі вимоги російського законодавства, замовник надає дозвіл на лікарську діяльність, тобто показує ліцензію, а також документи про медичну освіту.

Виготовляють медичні відбитки на високотехнологічному сучасному обладнанні, тому оснастка виходить сучасною, надійною, з тривалим експлуатаційним періодом. У зв’язку із зростанням попиту на медичні факсиміле, штампи і печатки можна додатково замовити елементи захисту, тим самим отримавши гарантію захисту свого штампа від підробок. Такі елементи можна придумати самостійно, або скористатися порадами професіоналів, що працюють в даній сфері. Тривалість виготовлення стандартного замовлення складає 4-6 днів, при термінових замовленнях (за додаткову плату) можна отримати кліше за 1-2 дні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button