Різні цікавинки

Гібридний GT4 — літак майбутнього

gt4Електричний літак вийшов із зони фантастики в реальний світ. Інженери з Volta Volare (Портленд, штат Орегон) створили гібридний чотиримісний літак GT4. Вони зуміли подолати перешкоди при конструкції літака: зменшили вагу електродвигунів і збільшили їх продуктивність. Тестові польоти почнуться цієї весни.

Літак працює на гібридної трансмісії — електробатарея плюс двигун внутрішнього згоряння. GT4 здатний пролетіти до 482 км на батареї, а 1,5 — літровий бензиновий двигун розширює діапазон польоту до 1000 км. Під час польоту, коли потужність батареї падає до 25%, вмикається бензиновий двигун, який і заряджає акумулятор. Також важливий факт низької вартості експлуатації — політ на відстань до 300 км коштуватиме $ 20, аналогічний на авіаційному бензині 80 доларів.

Вуглецеве волокно є матеріалом GT4, що робить його міцним і легким. Повна вага — 1179 кг, з якого 408 кг доводиться на літій-полімерний акумулятор складається з 236 елементів. Бак до бензиновому двигуну вміщує 105 літрів. Пол Петерсон, генеральний директор Volta Volare, повідомляє, що електродвигун розвиває потужність до 600 к.с. (450кВт) і підтримує її на 400 к.с (300кВт). До того ж, діагностика двигуна GT4 куди простіше, ніж аналога бензинового — досить підключити через USB до ноутбука.

Деякі характеристики: крейсерська швидкість — 296 км / год, максимальна — 574 км / год, мінімальна — 120км/час, стеля висоти — 7,1 км, злітна смуга — 430 м.

Зовнішній вигляд GT4 нагадує картинки з майбутнього — елегантний і практичний дизайн. У компанії повідомляють, що всередині все зроблено легко і з сучасним підходом. В кабіні знаходиться сенсорне скло з системою технічного зору. Для пасажирів передбачені випадають екрани, розкладні стільниці, а також безліч роз’ємів — від AV до USB-портів.
Вартість GT4 — до 500 000 доларів. На цей рік у продаж надійде одинадцять примірників, в наступним — ще 36 штук.

Допоки небесні простори не бороздять гібридні літаки, а звичайні пасажирські авіалайнери, ви можете користуватися їхніми послугами. А щоби не переплачувати за квитки, на http://gogoru.ru/ вы найдете дешевые авиабилеты.

Натхнення: vsefakty.info

[poll id=»1″]

Кнопка «Наверх»
Закрыть