Поради

Особливості безворсових килимів і критерії підбору

На даний момент будь-який інтернет магазин килимів і паласів може запропонувати вам різноманітні моделі по вашим вимогам і перевагам. Кожен виріб має унікальні характеристики і зовнішні якості. Особливої уваги заслуговують безворсові килими, так як вони універсальні й придатні для експлуатації в будь-якій кімнаті будинку.

Особливості безворсових килимів

Будь-яка господиня знає, наскільки складно очистити килимове покриття, особливо якщо воно має довгий ворс. Постійне болісне очищення пилососом, спеціальними щітками і губками, сезонне прання спеціальними засобами – все це необхідно робити. Зовсім інша справа – практичні й довговічні, вони вимагають мінімального догляду. Їх основною особливістю є висока гладкість за рахунок спеціальної методики виробництва.

Виготовляються вироби з наступних матеріалів:

  • вовна;
  • акрил й поліакрил;
  • поліестер;
  • бавовна;
  • конопляне волокно;
  • шкіра;
  • шовкова нитка.

На сьогоднішній день найпопулярнішими є килими з акрилу. Вони міцні, зносостійкі, красиві й до того ж недорогі. Синтетичне волокно здатне повністю зімітувати натуральну шерсть як за зовнішніми, так і за технічними характеристиками. Практично будь-який інтернет магазин килимів в Україні може запропонувати близько 100 моделей, що володіють унікальними якостями.

У порівнянні з іншими модифікаціями безворсовий килим більш легкий і тонкий, що є лише його перевагою. Ви без зусиль зможете випрати виріб на вулиці й висушити за один день. Доріжки з коротким начосом також можна чистити снігом взимку.

Призначення безворсових килимів

Складно сказати, для якої саме кімнати призначені килими без ворсу. Їх можна використовувати для віталень, залів, кабінетів і спалень. Також вони чудово виглядають в коридорах і прихожих. Безворсові килими на кухню вкрай популярні серед великих сімей. Їх важливою відмінністю є наявність антиковзаючого покриття на зворотному боці. Стелити такий виріб краще на всю площу підлоги, так знижується ймовірність падіння. kylym.com.ua пропонує широкий асортимент натуральних і синтетичних підлогових покриттів за оптимальною ціною.

Догляд за килимами без ворсу

Доглядати за будь-яким виробом слід регулярно і якісно. Щоб ваш килим прослужив вам багато років, очищайте його не тільки пилососом, а й спеціальними засобами. Не залишайте бруд надовго, адже він може в’їстися в матеріал і залишитися там назавжди. Профілактика бактерій не буде зайвою (особливо для сімей з дітьми), тому обробка мильним розчином хоча б раз на місяць повинна проводитися. Натуральні килими намагайтеся не піддавати впливу вологи, а якщо це сталося, негайно ліквідуйте проблему за допомогою чистої серветки. Випрані вироби повинні повністю висохнути і лише потім стелитися на підлогу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button