Поради

Наркозалежність: страшний, але не безнадійний діагноз

Наркозалежність: страшний, але не безнадійний діагноз

Нестриманість – цариця всіх смертей

Оноре де Бальзак

«Я зможу зупинитися… я знайду сили, тільки не зараз… в мене складний період… все минеться – і я одразу ж зав’яжу! Клянуся!»

Подібне доводиться чути в багатьох сім’ях, де хтось із рідних потребує негайного лікування наркотичної залежності в Луцьку, але не може в цьому зізнатися. А в цей час такий безумовно небезпечний для здоров’я та життя діагноз як наркоманія тримає у стані непідробного жаху багато українських родин, позбавляючи їх щастя жити нормальним життям, сповненим не паралітичних страхів і переживань, а звичайних людських радощів.

Для нашої країни ця проблема (особливо останніми роками!) звучить надзвичайно гостро, адже армія наркозалежних щодня поповнюється новачками та вже досягла півторамільйонної чисельності. Показник жіночої наркозалежності в Україні один із найвищих в Європі, а вік середньостатистичного наркомана-початківця ледь сягає 11 років! Як не дивно, але всі намагання реально покращити таку ситуацію недієві або показові. На думку багатьох експертів, подальший розквіт вітчизняної наркоманії вигідний цілій когорті високопосадовців, власникам фармацевтичного бізнесу та безпосередньо наркобаронам.

Як з цією бідою борються на Волині?

Лікування наркозалежності в Луцьку - Реабілітаційний центр "Волна&quot

Як і скрізь, питання лікування наркозалежності в Луцьку, а точніше, методика та заклад, який його проводить, викликають у громадськості багато запитань. Стикнувшись з залежністю від наркотиків, родичі хворого стикаються з не менш важливим вибором дійсно таких спеціалістів, які зможуть зарадити біді.

І тут постає дилема: куди краще звернутися, до державних чи приватних установ? Насправді, питання не у формі власності чи матеріальному забезпеченні. Обираючи місце лікування наркоманіїї в Луцьку необхідно зважати на наступні фактори:

1. Яка методика використовується для реабілітації? Чи вона апробована?

2. Скільки років існує заклад? Як він зарекомендував себе серед інших пацієнтів?

3. Чи кваліфікований медперсонал тут працює?

4. Скільки триває курс реабілітації?

5. Лікування обмежується тільки медикаментозною терапією чи має інші важливі складники?

Ефективна допомога наркозалежним в центрі «Волна»

На ці та інші питання вам з радістю дадуть вичерпні відповіді у реабілітаційному центі «Волна», де працюють по-справжньому кваліфіковані та досвідчені фахівці. Центр існує з 2007 року й уже встиг здобути визнання в багатьох обласних центрах. Наразі він налічує 16 філій, а його реабілітантами стали майже 1200 осіб.

Як же проходить лікування в центрі «Волна» та які його переваги порівняно з іншими аналогічними установами?

Курс реабілітації тут розрахований щонайменше на 6 місяців перебування у стаціонарі закритої форми. Весь цей час людина позбавлена можливості спілкуватися зі своїми затятими «товарищами» по наркозалежності чи, тим більше, вживати наркотичні речовині. Натомість вона проходить обов’язкову процедуру очищення організму шляхом детоксикації, що сприяє виведенню токсинів і нормалізації загального самопочуття в активний період «ломки». Лише після цього потрапляє в сприятливе терапевтичне середовище, якому властиве толерантне ставлення до реабілітантів, взаємодопомога та розуміння з боку медперсоналу (наркологів, психологів, психоаналітиків, волонтерів та експертів з хімічної залежності).

Соціальнопсихологічна реабілітація ґрунтується на програмі «Монотек» з використанням елементів трудотерапії, сімейної та Гештальт- терапії. А це значить, що до процесу залучаються родичі реабілітанта, які разом з психологом працюють над побудовою сприятливої комунікативної моделі.

Мало сказати, що людина, яка потрапила до реабілітаційного центру «Волна», змінюється. Вона кардинально перебудовує своє мислення, ставлення до життя та близьких, вчиться контролювати буремні бажання та скеровувати внутрішню силу в правильний напрямок, здобуваючи впевненість та здатність до самоорганізації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments