Гумор

Панда вчиться ховатися під ковдру (відео)

Бамбуковому ведмедю для сну не потрібні ковдри й подушки. Однак в канадському зоопарку вирішили подивитися, чи зможе тварина використовувати постільні приналежності за призначенням, і зняли процес на відео, повідомляє nat-geo.ru.

Фото: Paolo Trabattoni/Flickr.com

У Toronto Zoo живе пара бамбукових ведмедів: восьмирічна Er Shun і семирічний Da Mao. Вони прибули з Китаю в 2013 році; в Канаді доглядачі зоопарку не тільки дбають про них, а й вивчають їх поведінку.

Хоча великі панди і здатні проспати 10 годин поспіль, решту часу це активні й допитливі тварини. Коли в вольєр Da Mao поклали ковдру, співробітникам зоопарку вдалося зняти, як ведмідь намагається знайти їй застосування. Зрештою Da Mao просто сховався під ковдру з головою.

Зоопарк Торонто був створений в 1974 році; в цей час тут на площі 287 гектарів мешкає понад 5000 тварин, що представляють понад 450 видів. Пара бамбукових ведмедів – улюбленці відвідувачів; відео з ними – поміж найпопулярніших і завжди набирають тисячі переглядів. Подивіться, як Da Mao насолоджується канадською зимою і грає зі встановленою в вольєрі іграшкою.

Велика панда (Ailuropoda melanoleuca) – рідкісна тварина, що живе в гірських регіонах центрального Китаю. Згідно з офіційними даними, станом на кінець 2013 року в дикій природі налічувалося тисячі вісімсот шістдесят чотири бамбукових ведмедів, а в зоопарках по всьому світу живе ще близько 300 особин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button