Гумор

Путіна просять знизити термін вагітності з 9 до 7 місяців

На адресу президента РФ Володимира Путіна складено звернення, в якому просять главу країни поставити перед урядом і медициною завдання по зниженню термінів вагітності. Тривалий термін вагітності ставить під загрозу демографічну ситуацію в країні, затверджується в цьому документі, і на сьогодні його вже підписали понад 6 тисяч осіб.


Головний ідеолог відозви про зниження часу вагітності – мешканка Москви Ганна Рижкова. Вона переконана, що росіянки хочуть народжувати швидше, але обмежує їх природа. Укладачка петиції вважає, що повинен бути безболісний спосіб, який би дозволяв зменшувати термін вагітності до 7 місяців. Це б відразу посприяло зростанню населення Росії і допомогло вирішити проблеми з демографією.

«Згідно з формулою Негеле, вагітність у людини триває 40 тижнів. B той же час спостерігаються деякі біологічні коливання: приблизно 11% вагітностей закінчуються після 42 тижня. Лікарі-акушери стикаються з питаннями ведення переношеної вагітності у однієї з кожних десяти жінок», – інформує Рижкова в петиції.

Ініціативна росіянка вважає, що світила науки і медицини просто зобов’язані знайти і запропонувати якийсь оптимальний метод зменшення терміну вагітності у російських жінок. Також запропоновано обговорити таку можливість з співробітниками пологових будинків та інших медичних організацій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button