Відео

Панди пощадили дівчинку, яка впала до них у вольєр

У китайській провінції Сичуань стався страшний інцидент, який ледь не завершився трагедією. Маленька дівчинка впала у вольєр до гігантських панд. На щастя, ведмеді виявилися занадто лінивими, щоб не завдати дитині шкоду, повідомляє Asia One.

На опублікованих нижче кадрах зображено, як дівчинка падає у вольєр до панд. Дівчинка залізла на паркан і не втрималась на ньому. Люди, які спостерігали за інцидентом, прийшли в жах.

Як тільки школярка опинилася у вольєрі з пандами, ведмеді тут же наблизилися до неї. Дівчинка злякалася. Спочатку школярці намагалися допомогти вибратися за допомогою довгої жердини. До нещастя, зачепитися за палицю у дитини не вийшло.

Тоді чоловік, який зголосився врятувати потерпілу, вирішив діяти інакше. Кілька очевидців взяли його за ноги, а рятувальник почав витягати дівчинку руками. Весь цей час панди спостерігали за подіями, не наближаючись до непроханої гості.

Дитину вдалося врятувати, вона не постраждала. Панди її не чіпали. Зоологи попереджають, однак, що мирні і зворушливі з вигляду ведмеді можуть бути небезпечними. У них гострі зуби і чудово розвинена мускулатура.

Панди можуть граючись пом’яти свою жертву так, що їй не поздоровиться.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button