Інтернет

Папа Римський Франциск назвав інтернет «божим даром»

Папа Римський Франциск I в черговий раз поділився своїми думками з приводу високих комунікаційних технологій, які заполонили наше життя. Днями він прямим текстом назвав інтернет «божим даром», спілкуючись з очільником компанії Apple Тімом Куком.

За повідомленнями західних ЗМІ, бесіда між понтифіком і керівником великої транснаціональної корпорації проходила в закритому режимі, але деякі подробиці цієї цікавої розмови все-таки стали відомі пресі. Так, журналісти видання Reuters стверджують, що Папа Римський позитивно відгукнувся про таке явище, як інтернет, і нарівні з соціальними мережами і SMS-повідомленнями назвав його «даром божим». Духовний наставник католицької церкви все-таки зазначив, що всі ці високотехнологічні засоби комунікації можуть принести користь, тільки якщо їх використовувати мудро».

Раніше Франциск I, навпаки, виступав за те, щоб молодь проводила якомога менше часу в інтернеті, і замість цього приділяла більше уваги реальному житті. У 2014-му році понтифік висловив своє особисте ставлення до «всесвітньої павутини» і заявив, що плоди технічного прогресу повинні покращувати життя, а не намагатися його замінити.

Натхнення: svopi.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть