Інтернет

Папа Римський Франциск назвав інтернет «божим даром»

Папа Римський Франциск I в черговий раз поділився своїми думками з приводу високих комунікаційних технологій, які заполонили наше життя. Днями він прямим текстом назвав інтернет “божим даром”, спілкуючись з очільником компанії Apple Тімом Куком.

За повідомленнями західних ЗМІ, бесіда між понтифіком і керівником великої транснаціональної корпорації проходила в закритому режимі, але деякі подробиці цієї цікавої розмови все-таки стали відомі пресі. Так, журналісти видання Reuters стверджують, що Папа Римський позитивно відгукнувся про таке явище, як інтернет, і нарівні з соціальними мережами і SMS-повідомленнями назвав його “даром божим”. Духовний наставник католицької церкви все-таки зазначив, що всі ці високотехнологічні засоби комунікації можуть принести користь, тільки якщо їх використовувати мудро”.

Раніше Франциск I, навпаки, виступав за те, щоб молодь проводила якомога менше часу в інтернеті, і замість цього приділяла більше уваги реальному житті. У 2014-му році понтифік висловив своє особисте ставлення до “всесвітньої павутини” і заявив, що плоди технічного прогресу повинні покращувати життя, а не намагатися його замінити.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button