Інтернет

Люди, що стежать за ринком криптовалют, вважають біткойн міхуром

Такий висновок можна зробити зі статистики, зібраної популярним тематичним ресурсом Coindesk. Опитування, проведене ними, показує, що майже 60% аудиторії, яка стежить за криптовалютною ситуацією, порівнюють її з величезним міхуром.

Це вже зовсім не нова думка. Раніше багато відомих підприємців та лідери технологічних думок робили подібні заяви. Тут цікаво, що на Coindesk збирається досить профільна аудиторія, яка стежить за станом ринку і має певне уявлення про криптовалюти і суміжні технології. 68% — 1300 осіб — відповіли, що самі є криптовалютними інвесторами. Так що результати показові.

Фінансові бульбашки часте явище, але в даному випадку вона досягає величезних масштабів. З початку цього року капіталізація ранка криптовалют зросла до $164 млрд. Зростання здебільшого пов’язане з визнанням біткоїна та його використанням для всіляких ICO. На цьому тлі валюта зростала з небаченою швидкістю. І вже з’являються думки про те, що незабаром почнеться коригування її курсу.

Читайте також: 

В цьому році біткоїн злетів на 380%, що змусило хвилюватися хлопців з Уолл-Стріт. Джефрі Клейнтоп, головний стратег в інвестиційному фонді Charles Schwab, під управлінням якого перебувають $3,1 трлн, називає біткоїн міхуром, але уточнює, що з таким міхуром ми ще ніколи не стикалися. А генеральний партнер в Trinity Ventures Шварк Сатьяволу порівнює ринок ICO з іпотечним міхуром, який призвів до кризи в 2008.

Своє негативне ставлення до перспектив криптовалют позначав раніше мільярдер Марк Кьюбан. У кількох твітах він назвав біткоїн міхуром і обрушився з критикою на валюту. Тоді після його слів курс біткоїна навіть впав на деякий час. Але важливо відзначити, що при негативному відношенні до ринку криптовалют, більшість з критиків відзначають важливість, що стоїть за технологіями блокчейн. Вони заявляють, що незалежно від долі біткоїна або ефіру, за блокчейном майбутнє.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»