Фото

Пастор зміцнює віру прихожан, змушуючи їх пити бензин

Південноафриканський проповідник, який раніше переконав свою паству в тому, що поїдання трави здатне наблизити їх до Бога, тепер змушує їх пити бензин.

Пастор Лесего Даніель з Раввуні налив рідини у відро і, кинувши в нього сірник, довів, що це дійсно бензин. Після цього проповідник заявив, що явить парафіянам чудо, перетворивши бензин в ананасовий сік, і переконав їх вишикуватися в чергу і ковтнути з пляшки.

foto_cikavosti_16.10.2014-015-01

Відео, яке демонструє, як парафіяни з міста Гаранкува, недалеко від Преторії, п’ють з прозорої пластикової пляшки рідину жовтого кольору, містить попередження: “Якщо ви не можете перетворити воду на вино, не намагайтеся повторити це”.

Сам Пастор Даніель, звертаючись до пастви, заявляє, що хоче довести всім, на що здатна справжня віра.

foto_cikavosti_16.10.2014-015-03

“Ви повинні повірити в те, що бачите, – заявляє він і сам відпиває з пляшки.

Як відзначає Mail Online, вживання бензину вкрай небезпечне. Він дуже токсичний і, потрапивши в шлунок, може стати причиною серйозних проблем.

foto_cikavosti_16.10.2014-015-02

Нагадаємо, проповідник потрапив в поле зору міжнародних ЗМІ в січні, коли переконав парафіян їсти траву на своєму служінні. Тоді він заявив, що істинно віруючим людям неважливо, чим наповнювати шлунок. Пастор також стверджував, що з’ївши церковний газон, люди зможуть наблизитися до Бога.

foto_cikavosti_16.10.2014-015-04

Одна жінка запевняла, що після того, як вона поїла трави, у неї перестало боліти горло, в той час як інша заявила, що змогла зцілитися після перенесеного інсульту.

Спірні методи Лесего викликали критику з боку тисяч віруючих. Обурення громадськості посилилося після того, як в інтернеті з’явилися фотографії, що відобразили десятки прихожан, що окупували туалети в приступах нудоти.

Натхнення: fedpost.ru

Відео: www.dailymail.co.uk


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button