Фото

Всесвітній День НЛО (День уфолога)

Уфологія досі не визнана наукою, але в усьому світі вже протягом багатьох років 2 липня святкують Всесвітній день НЛО або День уфолога. Ніяких особливих заходів з цього приводу на наших теренах не проводиться, ніяких ритуалів, просто люди, які цікавиться НЛО, а таких від аматорів до професіоналів по всьому світу декілька мільйонів чоловік, один одного вітають з Днем НЛО.

Людина любить загадки, цікавиться космосом і всім тим, що в ньому відбувається. Така суть людини, а тому не дивно, що так багато шанувальників у Міжнародного дня НЛО. НЛО – узагалнююча назва всіх невпізнаних літаючих об’єктів. І сьогодні, 2 липня, уфологи відзначають Міжнародний день НЛО.

Чому міжнародний день НЛО відзначають 2 липня? Що такого особливого сталося багато років тому 2 липня, що уфологи – спостерігачі НЛО – зробили цей день своїм? У далекому 1947 року поряд з американським містечком Розуелл розбився якийсь літальний апарат. Чомусь багацько людей, чому саме – історія замовчує, порахували його інопланетним кораблем. Тоді під інопланетним кораблем розуміли літаючі в космосі тарілки, на борту яких перебувають інопланетяни – істоти, що живуть на інших планетах. Цей випадок отримав назву «Розуельський інцидент» – за назвою міста, в якому він стався.

Через кілька днів, 8 липня, у багатьох американських газетах ВПС США зробило офіційну заяву: військові сказали, що знайшли незрозумілої природи диск на одному з ранчо в Нью-Мексико в районі Розуелла. Правда, незабаром цю заяву було спростовано командувачем 8-й повітряною армією генералом Роджером Ремі. Але поповзли чутки, що інопланетяни таки розбилися під Розуеллом, а військові спочатку проговорилися, а потім схаменулися.

Озвучувалася версія, що в районі Розуелла впало НЕ НЛО, а апаратура надсекретного зонду програми «Могул» для стеження за радянськими ядерними випробуваннями. Через кілька років виходить сенсаційне інтерв’ю майора Джесса Марсела, який говорить, що зонд – вигадка, а насправді впало щось із позаземного походження.

НЛО зараз прийнято називати не тільки рухомий об’єкт невідомого походження, а й незрозуміле рухоме світло.

Зараз Розуелл – Мекка для уфологів і їх прихільників. Щороку 2 липня сюди приїжджають сотні тисяч людей з усіх куточків світу. Тут в цей день проходить уфологічний фестиваль: проводяться навколонаукові семінари, відомі уфологи читають лекції, транслюють відео НЛО, а закінчується все парадом інопланетян. Звичайно, приїжджі можуть відвідати і місце падіння першого НЛО, якому у Розуеллі поставили пам’ятник. Напис на пам’ятнику говорить: «Ми не знаємо, хто вони були. Ми не знаємо, чому вони прилетіли. Ми тільки знаємо, що вони змінили нашу точку зору на Всесвіт. Це священне для всіх місце відзначено пам’ятником у липні 1997 р. і присвячено істотам, які зустріли свою долю поблизу Розуелла, шт. Нью-Мексико, в липні 1947 р. ».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button