Фото

Сучасний дизайн квартири: 7 «шкідливих звичок» в інтер’єрі

Багато хто звик оформляти свої будинки і квартири відповідно до загальноприйнятих стандартів і часто побоюються виходити за встановлені рамки. Настав час зруйнувати стереотипи, що склалися.

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (8)

Більшість з традиційних способів розподілу простору в приміщенні, колірного оформлення і розставляння предметів меблів у кімнаті спочатку передбачає найблагіші наміри. Однак, з плином часу, будь-яке суворе правило перетворюється на звичайнісіньку буденність. Час не стоїть на місці, тому рано чи пізно певні закони повинні переглядатися і модернізуватися, а старі звички — залишатися в минулому.

Боротьба зі стереотипами — це процес, який передбачає винахід нових підходів до звичних речей, які нерідко виявляються куди більш виграшними, ніж усталені традиції. Оригінальний інтер’єр в квартирі неможливий без свіжого погляду і нових креативних ідей, які, до речі, може запропонувати http://taina-dizaina.com/. Нижче представлено 7 «шкідливих звичок «, найбільш часто використовуваних в процесі оформлення будинків і квартир, а також способи боротьби з ними.

Нехтування дизайном передпокою

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (7)

Світла передпокій від Hugh Jefferson Randolph Architects .

Другого шансу справити перше враження вже не буде. Саме з цієї причини у жодному разі не можна дозволити передпокою стати жертвою браку уваги.

Такий гостинний світлий передпокій одразу налаштовує на теплу дружню атмосферу.

Неправильне освітлення

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (6)

Оригінальний інтер’єр від KATE JOHNS AIA.

Освітлення в квартирі — один з основоположних моментів у створенні відповідної обстановки. Дуже тьмяне або надто яскраве світло може позначитися як на емоційному, так і на фізичному стані господарів. Щоб гарантовано уникнути помилок з освітленням, рекомендується встановити в усі кімнати діммери, які дозволять контролювати яскравість джерел світла.

У цій кімнаті підвісні світильники сконцентровані над столом, де відбувається прийом їжі, а також спілкування з сім’єю або гостями.

Милі неспівпадання

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (5)

Сучасний дизайн квартири від Tim Barber LTD Architecture & Interior Design.

Традиційно прийнято вважати, що у всьому і завжди повинно бути ідеальне поєднання кольорів і пропорцій. Багатьох навіть нервує легка невідповідність візерунків або квітів, як при виборі одягу, так і в дизайні квартир. Насправді чарівна безтурботність такою милою дисгармонією малюнка на шпалерах і на чохлах стільців, надає цій вітальні більше життя.

Дерево — це дерево

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (4)

Яскравий комод від Lucy Interior Design.

Багато людей твердо переконані в тому, що предмети декору та інтер’єру, виконані з натурального дерева, обов’язково повинні бути натурального кольору або, в крайньому випадку, — білого. Пофарбована в колір стиглого помідора, це дерев’яна секція буде оригінально виглядати в будь-якому інтер’єрі.

Меблі біля стін

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (3)

Оригінальний інтер’єр від Mitch Wise Design, Inc.

Побутує в народі хибна думка, що меблі буде виглядати більш гармонійно, якщо розставити її впритул до стін. Насправді , за допомогою цікавої розстановки предметів меблів можна створити куди більш цікаву композицію, яка плюс до всього дозволить людям бути ближче один до одного. Крім того, такий спосіб допоможе зробити простору кімнату більш затишною і домашньою.

Столова кімната

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (2)

Багатофункціональна їдальня від Christopher Burns Interiors.

Їдальня може виконувати відразу декілька функцій. Цю кімнату можна поєднати, наприклад, з бібліотекою, яка виявиться цілком доречною під час філософських обговорень за вечерею в колі друзів і близьких.

Дефіцит оригінальності

Сучасний дизайн квартири: 7 "шкідливих звичок" в інтер'єрі (1)

Сучасний дизайн квартири від Interior Designers & Decorators .

Інтер’єр — це не тільки оформлене певним чином приміщення, а й відбиток творчої індивідуальності свого власника. Беручи все занадто серйозно, ми ризикуємо втратити яскраві креативні ідеї, які здатні в найпростішій, пересічній кімнаті створити оригінальний і неповторний інтер’єр. Сучасний дизайн квартири ґрунтується на сміливих рішеннях і експериментах. Уникаючи новизни, можна назавжди застрягти в рамках нудної буденності.

При оформленні кімнати не слід забувати і про такі важливі деталі, як предмети декору та інтер’єру, які можуть ефектно доповнити дизайн приміщення.

Кнопка «Наверх»
Закрыть