Поради

Патентування в США: відкрийте нові можливості для свого бізнесу

Перехід на закордонний ринок — це одне з основних завдань, які ставлять перед собою розробники винаходів, промислових зразків і корисних моделей. І ринок США має в цьому плані особливу привабливість, адже патентування винаходів у США відкриває величезні можливості для особистого зростання та розвитку бізнесу. Однак для цього необхідно пройти процедуру закордонного патентування, яка забезпечує правову охорону об’єктів інтелектуальної власності на території США.

Навіщо потрібне патентування в США?

Америка — розвинена держава, яка активно стимулює технологічний процес. Високий рівень ВВП, велика кількість споживачів, які здатні купувати нові товари (вироби), грамотна державна політика та захист інтелектуальної власності — завдяки цим факторам США вже багато років залишається однією з найперспективніших країн для реєстрації патентів.

З кожним роком кількість заявок на отримання патенту в США лише збільшується, але при цьому реєструються не всі з них, а лише близько 60% від загальної кількості. Саме в Америці є велика кількість відомих світових корпорацій, які бажають інвестувати в нові компанії. У цьому випадку виданий патент стане чудовим нематеріальним активом, приверне увагу потенційних інвесторів і посилить престиж вашої компанії. Якщо ви оформили патент на винахід в Україні, ваше виключне право не захищається на території США. Тому треті особи можуть безперешкодно використовувати ваше технічне рішення у своїх комерційних інтересах. Якщо ви хочете використовувати свій винахід у США, необхідно подбати про патент на результат інтелектуальної діяльності.

Що дає отримання патенту в США?

Патентування винаходу надає власнику охоронного документа такі переваги:

  • захист інтелектуальних прав з боку держави;
  • патент є суттєвим доказом авторства в разі спорів;
  • виникають виняткові права на користування, володіння та розпорядження об’єктом патентування;
  • можна передавати право користування третім особам на певний термін, уклавши ліцензійний договір або продати свій винахід;
  • діє заборона використання об’єкта патентування третіми особами без згоди його власника.

Патент США необхідний, щоб захистити своє виключне право на об’єкт інтелектуальної власності в цій державі. Позитивною рисою патентування є ефективна судова система у сфері охорони авторського права. Так, порушнику загрожує не лише багатомільйонний штраф, а й реальне позбавлення волі.

Але отримати патент у США самотужки непросто, адже американська система видачі патентів на об’єкти інтелектуальної власності відрізняється від української та світової. Досвідчені юристи патентно-юридичного агентства Wise Group знають все про отримання патентів за кордоном і готові прийти на допомогу в цьому питанні. Професійний підхід дозволяє гарантовано досягти очікуваних результатів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button