Технології

Пентагон відучить солдатів втомлюватися

Американська оборонна компанія Lockheed Martin розробила для Міністерства оборони США екзоскелет під назвою Onyx, який дозволить солдатам менше втомлюватися і долати великі відстані з куди більшою кількістю спорядження, ніж без нього.

Хоча у американських військових вже був досвід випробувань декількох екзоскелетів, з’ясувалося, що при пересуванні по пересіченій місцевості ці конструкції часто ускладнюють життя солдатам і змушують їх втомлюватися ще швидше. Новий екзоскелет Onyx від Lockheed Martin зроблений з декількох сервоприводів, які полегшують рух, гнучко адаптуються до рухів свого носія і ефективно підтримують його.

Система управління екзоскелетом здатна визначати, по якій місцевості і з яким навантаженням пересувається солдат. Якщо він йде порожнім по рівній місцевості, екзоскелет відключається, але вступає в роботу і надає підтримку, якщо боєць піднімається в гору або несе важкий тягар. Маса Onyx становить 6,4 кілограма, а батарейний модуль масою 2,7 кілограма забезпечує вісім годин безперервної роботи.

Є і посилений 5,4-кілограмовий акумуляторний модуль — для 16-годинної роботи екзоскелета. Пентагон вже приступив до першого етапу тестування Onyx, а більш масштабні випробування екзоскелетів в бойових умовах почнуться в грудні нинішнього року. За підсумками випробувань військові розроблять рекомендації з доопрацювання конструкції, а у випадку успіху поставки Onyx в армію почнуться вже в 2020 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments