Різні цікавинки

Передчасна еякуляція – проблема сексуального контролю

foto_cikavosti_19.09.2014-013-011Відповідно до сучасної міжнародної класифікації хвороб (МКБ-10), передчасна еякуляція – швидке сім’явиверження, яке заважає повною мірою насолодитися сексом і чоловікові, і жінці. За даними статистики ВООЗ передчасною еякуляцією страждає 40% чоловіків різного віку в усьому світі. Більшість сексологів вважають, що передчасна еякуляція – сім’явиверження, яке відбувається через дві-три хвилини після початку статевого акту або ще раніше.

Сексуальні дистанції до оргазму у чоловіків і жінок

Чоловік, як правило, отримує оргазм навіть при нетривалому статевому акті, в той час, як абсолютна більшість жінок не досягають оргазму в перші 2-3 хвилини сексу. Це цілком відповідає загальноприйнятій нормальній тривалості статевого акту. Але, як показало опитування, більшість жінок вважають таку тривалість недостатньою. Тільки кожна четверта жінка здатна відчути оргазм протягом перших 10 хвилин; кожна друга – на протязі 20 хвилин. Тому, навряд чи можна говорити про те, що нормальний статевий акт триває три хвилини і про якихось чіткі часові рамки нормального статевого акту і часу еякуляції взагалі.

Наслідки передчасної еякуляції

Передчасна еякуляція знижує якість сексу, може стати джерелом конфліктів в парі, приводом для занепокоєння чоловіка, зниження його самооцінки. На тлі передчасного сім’явиверження у партнера, у жінок також можуть виникати сексуальні проблеми. Тому не варто зволікати з обстеженням у лікаря, який може виписати для прийому дапоксетин чи інші препарати, а завітвши на http://stabtab.ru/ ви отримаєте вичерпну відповідь про проблему передчасної еякуляції.

Причини передчасної еякуляції

Передчасна еякуляція ніяк не пов’язана сексуальними проблемами, як еректильна дисфункція і низький сексуальний тонус. У молодих людей передчасна еякуляція в більшій мірі пов’язана з недостатнім сексуальним досвідом, сексуальними звичками, рідше – травмами головного та спинного мозку. У дорослих чоловіків з багаторічним сексуальним досвідом передчасна еякуляція частіше виникає при хворобах прискорюючих сім’явиверження і свідчити про проблеми з потенцією.

Зміна сексуального партнера або тривале утримання

Іноді, передчасна еякуляція відбувається епізодично: при тривалому сексуальному утриманні або зміні сексуального партнера. Звичайно, епізодичні передчасні сім’явиверження не розглядаються як проблема або патологія.

Страхи

Передчасна еякуляція може виникати через страхи: бути захопленим зненацька, не задовольнити партнерку, страху передчасної еякуляції. Як правило передчасна еякуляція через страхи виникає у молодих чоловіків, які мають невеликий сексуальний досвід.

Підвищена чутливість статевого члена

Причиною передчасної еякуляції може бути і вроджена підвищена чутливість головки пеніса, особливості еякуляторного рефлексу.

Шкідливі сексуальні звички

Основна причина передчасної еякуляції криється у вироблених сексуальних звичках, відсутності адекватного контролю над ерекцією і еякуляцією.

Виникненню передчасної еякуляції сприяють наступні сексуальні звички:

– відсутність постійного статевого партнера;
– регулярний екстремальний секс (на задньому сидінні авто і т.п.);
– мастурбація, яка не вимагає контролю часу сім’явиверження.

Хвороби, що прискорюють сім’явиверження

У досвідчених чоловіків передчасна еякуляція може виникати внаслідок запальних захворювань простати (простатиту), запалення насінних пухирців (везикулита), запалення насіннєвого горбка (коллікуліта). Причиною передчасної еякуляції можуть бути і травми головного або спинного мозку. При таких захворюваннях може підвищуватися чутливість статевих органів, в результаті, еякуляція відбувається навіть при невеликому сексуальному збудженні.

Передчасне сім’явиверження – тривожний симптом

Передчасна еякуляція у чоловіків середнього та похилого віку може бути першою ознакою однієї з найбільш складно-розв’язуваних сексуальних проблем у чоловіків – імпотенції.

Як визначити причину передчасної еякуляції?

Визначити справжню причину і призначити ефективне лікування передчасного сім’явиверження може тільки сексопатолог. Для виявлення ймовірних причин діагностики передчасної еякуляції лікар проводить бесіду з чоловіком, його партнером. Для уточнення ймовірних причин передчасної еякуляції сексопатолог може порекомендувати додаткові консультації у невропатолога і уролога.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button