Різні цікавинки

Чим корисна коралова вода

foto_cikavosti_12.06.2014-01_250Коралова вода – секрет японських довгожителів. Проведені дослідження визначили зв’язок між вживанням води, насиченої кальцієм білих Каралли, які носять назву «Санго» і довгим життям японців, що проживають на деяких островах, розташованих поблизу рифів.

Що таке коралова вода?

Коралова вода являє собою розчинений в очищеній воді, кораловий порошок. У результаті дії порошку вода стає збагаченою мінеральним комплексом, слаболужною і структурованою. Основною корисною властивістю коралової води, є її здатність наситити організм кальцієм, нестача якого призводить до великої кількості захворювань. Але не тільки іонізований кальцій входить до складу даного продукту. Коралова вода має в своєму складі іони кремнію, магнію, калію та інших необхідних людині мікроелементів. Більш детальну інформацію та консультації ви можете отримати в http://coral-style.com.ua/.

Результати, до яких призводить регулярне вживання коралової води, дивують:

Знижується ризик захворювань серця, кров насичується киснем, нормалізується робота шлунково-кишкового тракту, цукор крові та артеріальний тиск. Коралова вода позитивним чином впливає на роботу печінки і нирок, робить кістки міцними.

Чим корисна коралова вода?

Коралова вода здатна очистити воду від хлору, солей важких металів, та інших шкідливих органічних сполук. Кораловий порошок здатний створити слаболужну реакцію у воді, робить негативним окислювально-відновний потенціал води, підвищує засвоювання її клітинами.

Для досягнення найкращих результатів рекомендовано вживати півтора літра коралової води на добу. На основі цієї води можна готувати чай, вживати її замість іншої рідини. Однак тим, як вживати коралову воду, необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки надлишок кальцію може призвести до проблем зі здоров’ям. Також необхідно знати, що прийом такої води не бажаний з деякими лікарськими засобами, у складі яких є щавлева кислота або з таким популярним засобом як аспірин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button