Різні цікавинки

Зубні протези, які краще і як вибрати?

foto_cikavosti_19.09.2014-013-012_resizedОдна з популярних стоматологічних послуг це зубне протезування. З її допомогою вирішується нагальна проблема часткового, а іноді й повної відсутності зубів. Дуже важко визначитися з вибором протеза? Для пацієнта це є важким завданням, тому краще, ніж професійний стоматолог в цю проблему ніхто допомогти не зможе.

На сьогоднішній день застосовують кілька видів зубних протезів, які встановлюють залежно від відсутності зубів, на верхню або нижню щелепи. При цьому при установці зубних імплантатів стан щелепної кістки має особливо важливе значення. При установці знімних зубних протезів стан щелепної кістки не береться до уваги.

Види зубних протезів.

Всі представлені сьогодні зубні протези поділяють на два види:

— Знімні протези;

— Незнімні протези.

Знімні в свою чергу поділяються на:

— Частково знімні;

— Повністю знімні.

Зрозуміло, що пацієнтові, у якого відсутні не всі зуби, а тільки частина, встановлюються частково знімні протези. Вони являють собою єдину стоматологічну конструкцію, що складається з декількох спаяних між собою штучних зубів.

У разі, якщо у пацієнта зуби відсутні повністю, доцільно встановити повністю знімні протези. Вони являють собою єдину стоматологічну конструкцію, що складається з 16 зубів для верхньої і 16 зубів для нижньої щелепи, спаяних між собою.

Всі протези, знімні, повністю або частково знімні, являють собою мостовідні протези різних розмірів. До складу постійного мостовідного протеза може входити тільки лише два — три штучних зуба. По краях мосту закріплюються коронки, за допомогою яких вони фіксуються на зубах пацієнта. А сам мостовідний протез заміщає відсутні зуби.

Незнімні зубні протези це коронки й зубні імпланти, для постійного носіння і використання.

Як вибрати зубні протези, які краще?

Залежно від стану зубів пацієнта, лікар самостійно приймає рішення, які використовувати протези знімні або постійні. Якщо зуби, зубні кістки знаходяться в хорошому стані, пацієнту можуть рекомендуватися зубні імпланти — постійні протези. Це досить дорога процедура і не кожному пацієнтові матеріальні можливості дозволяють її провести. В такому випадку є можливість використання бюгельних протезів із замковим кріпленням.

Кращими знімними протезами вважаються, звичайно, нейлонові протези. Вони не доставляють при носінні пацієнту ніяких хворобливих відчуттів, гіпоалергенні, міцні, негігроскопічні. Вони виглядають дуже естетично і доступні за ціною.

Кнопка «Наверх»
Закрыть