Інтернет

Перекладач Google Translate тепер підтримує більше 100 мов

Перекладач Google Translate тепер підтримує більше 100 мов світу, серед яких киргизька, курдська, самоанска та інші. Тепер системою можуть користуватися близько 99% користувачів Інтернету.

База онлайн-перекладач Google Translate, якій скоро виповниться 10 років, поповнилася 13 новими мовами. Про це співробітники американської компанії повідомили журналістам, зазначивши, що тепер сервіс підтримує більше 100 мов і діалектів світу. За словами розробників програми, запущеної в квітні 2016 року, на сьогоднішній день може користуватися близько 99% користувачів Інтернету. У список нових мов потрапили корсиканська, киргизька, гавайська, курдська, люксембурзька, самоанська, кельтська, амхарська (Ефіопія), фризька (Нідерланди та ФРН), шона (Зімбабве), сіндхи (Пакистан та Індія), пушту (Пакистан і Афганістан) і коса (ПАР).

Як відзначають творці сервісу, для додавання однієї мови в Google Translate проробляється величезна робота. Фахівцям доводиться шукати тексти на даній мові, а після – їх переклади на інші мови. На основі цього технологія машинного навчання сама складає необхідні алгоритми. У той же час більше трьох мільйонів користувачів виправляють помилки в роботі системи і доповнюють її новими словами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button