Інтернет

Instagram розкрив особисті дані рядових і відомих користувачів

Черговий витік особистих даних стався на сервісі, контрольованого Facebook. На цей раз у відкритий доступ потрапили особисті дані 49 мільйонів користувачів Instagram, серед яких чимало знаменитостей і дані з офіційних акаунтів відомих брендів.

Інформація розміщена на Amazon Web Services і не має ніякого захисту. У відкритому доступі виявився стандартний набір даних облікового запису Instagram, серед яких фотографії, описи, число передплатників, дані про верифікації профілю і дані про місцезнаходження по містам і країнам. Однак також інформація містить конфіденційні дані власників акаунтів, адресу електронної пошти і номер телефону.

За заявою Facebook, в даний час ведеться розслідування, яким чином могла статися витік конфіденційної інформації. Зараз відомо, що зберігання незахищеної бази даних здійснювала маркетингова компанія Chtrbox, що практикує розміщення платних постів у блогерів. Для кожного профілю виставлялася оцінка відповідно до числа передплатників, залученістю, охопленням, лайками та репостами, що враховувалося при оцінці вартості реклами.

Джерело: techcrunch.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button