Інтернет

9 сервісів для безкоштовних міжнародних дзвінків

1. Evaphone

З цього сайту можна зателефонувати куди завгодно, просто набравши номер у верхній частині сторінки. У Evaphone є російський інтерфейс, так що проблем виникнути не повинно. Після того, як ви вдосталь наговоритесь безкоштовно (у сайту ліміт, який ви довго будете витрачати), потрібно буде платити за дзвінки. Ціни смішні. Дешевше, ніж в Skype точно.

foto_cikavosti_13.06.2014-013_resized

2. FreeCall

Щоб скористатися цим сервісом, потрібно завантажити невеликий додаток (Windows, Linux, Mac). Можна дзвонити в будь-яку країну і навіть надсилати безкоштовні sms. Ліміт дзвінків – 300 хвилин на один тиждень. Переносити хвилини на наступний тиждень не можна.

3. Calleasy

У цього сайту є тільки одне обмеження на безкоштовні дзвінки. Можна робити скільки завгодно дзвінків у країни, дзвінки в які коштують дешевше 5 євроцентів за хвилину. У тарифній сітці сервісу таких країн близько п’ятдесяти.

4. PokeTalk

Щоб дзвонити за допомогою цього сайту вам не потрібні мікрофони та навушники. Дзвонити можна прямо з мобільного. Ліміт – 50 дзвінків на місяць з обмеженням 10 хвилин на один дзвінок.

5. Flash2Voip

Дзвінки в більш ніж 30 країн прямо з браузера. Нічого завантажувати не потрібно, просто набираєте номер і чекаєте. Як зрозуміло з назви – додаток побудований на Flash, що може відштовхнути деяку частину аудиторії.

6. MediaRing Talk

Безкоштовні дзвінки в деяку кількість глобальних “регіонів”. США, Центральна Азія, Канада, Австралія. Можна використовувати для дзвінків мобільний телефон.

7. Globe 7

Це щось на зразок віджету, який вбудовується в месенджери та інші програми. Крім, власне, дзвінків по всьому світу, є ще відправка безкоштовних sms, онлайн-радіо і ще безліч необов’язкових, але непоганих бонусів. Доступний для Windows, Mac, Linux.

8. iCall

Сервіс використовує ваше інтернет-з’єднання, щоб перетворити ваш комп’ютер в телефон. Просто підключаючи його до телефонної мережі. Можна дзвонити безкоштовно скільки завгодно, але тільки в США і Канаду, з обмеженням 5 хвилин на дзвінок. Зате є додаток для iPhone і iPod Touch.

9. Jaxtr

Для того, щоб спробувати зателефонувати за допомогою цього сервісу потрібно спочатку зареєструватися. Сервіс видає вам телефонний номер, з якого можна дзвонити безкоштовно прямо в браузері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments