Людина

Переможені шахраюють значно рідше, ніж переможці

Науковці з Ізраїлю реалізували цікавий експеримент, результат якого дозволив фахівцям зробити певний висновок.

c9d87b54b9192b855a9203e4c79ff762

Наголошується, що головною метою здійснення проектів стало виявлення окремої закономірності, що стосується психологічного стану людини. Медики встановили, що вигравши одного разу, індивідуум починає шахраювати в наступних раундах. При чому, він це робить набагато частіше переможених представників слабкої і сильної статі. Такі висновки зробили лікарі після проведення комплексних спостережень.

Слід зауважити, що результати дослідів опубліковані в журналі під назвою PNAS. Фахівці з Ізраїлю стверджують, що завдяки новим дослідженням, в яких взяли участь від 75 до 100 респондентів, медикам вдасться виявити унікальну закономірність, щодо стану нервової системи людини під час гри. Проаналізувавши поведінкові аспекти добровольців, учені помітили, що чоловіки і жінки, які перемогли в першому випробуванні, значно частіше шахраювали по відношенню до своїх суперників.

Крім того, психологи відзначили, що переможці частіше переможених поводилися некоректно і нечесно. Приємне відчуття перемоги змушує людей дурити заради отримання ще більшого виграшу.

 Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button