Поради

Переваги та функції системи управління логістики

Логістика є дуже вимогливою до різних параметрів розрахунку. У формуванні транспортного потоку за межами країни вимагає найбільш точних розрахунків. У подібних випадках залучається велика кількість транспорту.

Автоматизація керування транспортними засобами

Розроблена фахівцями tms система полегшує пошук потрібного маршруту для вантажних транспортних засобів і правильно організовує весь шлях. Система має особливі інструменти, завдяки яким всі програмні компоненти розраховуються вірно.

Для планування маршрутів система управління транспортною логістикою є незамінною –  вона представляє цілий автоматизований комплекс, який використовується в головному офісі компанії.

Транспортна логістика включає різні заходи щодо доставки вантажів, система управління перевезеннями допомагає вирішити поставлені завдання і досягти потрібної мети.

Логістична програма:

• вірно розраховує маршрут;
• показує вікна доставляння;
• визначає пропуск транспорту;
• моделює транспортну мережу.

Основне призначення системи – моніторинг транспорту і визначення відхилень від маршруту. Якісне планування транспорту і корекція процесу забезпечує швидку міську і міжрегіональну доставку різних вантажів. Програма включає місцеву доставку, GPS-навігацію, автопланування доставляння.

Функції програми

Система ефективно справляється з доставкою вантажів і автоматично планує маршрут. Основні функції, які виконує tms система управління транспортом:

• обчислення мінімального пробігу по маршрутах;
• контролює фактичне місце розташування транспорту;
• контролює весь рейс;
• розраховує максимальне завантаження транспортних засобів;
• забезпечує швидкий відбір транспорту по моделях з урахуванням параметрів;
• керує всіма зонами вантажних перевезень;
• контролює роботу водія.

Система обробляє великий потік інформації за короткий термін. Вона має три модулі і охоплює весь спектр – від заявки на постачання і до надходження вантажу на потрібний склад. Автоматизоване управління, яке забезпечує , економічно вигідно.

Система самостійно розраховує тарифи і проводить взаєморозрахунки за залученими транспортним засобам. Також система обробляє всі дорожні листи і допомагає в мультимодальних перевезеннях з плануванням, прогнозом і розподілом транспортних засобів. Система забезпечує якісний облік сторонніх перевізників і дозволяє передавати їм замовлення.

Для чого необхідна оптимізація логістичного процесу

Придбання системи для оптимізації вантажоперевезень необхідно всім торговим, виробничим і транспортним компаніям. За допомогою програми виробнича компанія зуміє грамотно виконувати доставку вантажів зі складу на торговельні підприємства, а також переміщати різні вантажі і порожню тару.

Для торгової компанії система необхідна для доставлення продукції від виробників на склад – управління транспортною логістикою також забезпечує постачання з центральних складів до точок реалізації товару. Логістична система дозволить контролювати доставку товарів покупцям.

Транспортно-експедиційна компанія використовує систему для доставляння вантажу від відправника до одержувача. Використання системи TMS оптимізує всі вантажоперевезення і запобігає появі проблем в управлінні транспортними засобами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button