Поради

Переваги низьковольтних світильників

Основною перевагою низьковольтних світильників вважається їх універсальність і можливість безпечного використання в умовах, де інше освітлення буде небезпечним. Основою для таких світильників є світлодіоди. Завдяки надійності, підвищеного робочого ресурсу та безпеки низьковольтні LED-світильники стали дуже затребуваними. Однак, їх важливо правильно монтувати. Замовити монтаж під ключ можна тут – компанія LEDVIS не тільки продає низьковольтні світильники, але надає послуги фахівців з їх встановлення.

Основні плюси низьковольтних світильників

Щоб зробити вибір на користь низьковольтних світильників, досить просто оцінити їх основні переваги і плюси, а переваг у цього типу освітлювальних приладів чимало.

Довговічність – один зі значущих плюсів. Ресурс світлодіодних світильників від 10000 до 50000-60000 годин, це в рази більше, ніж у газорозрядних ламп.
Безпека низьковольтних ламп також вище. Захист від іскріння і замикання забезпечується герметичним корпусом.
• Низьковольтний LED-світильник безпечний для навколишнього середовища і людей, не виділяє при роботі небезпечні токсини. На відміну від галогенних або ртутних ламп він не вимагає спеціальних умов утилізації.
• LED-світильник можна підключити будь-де, це універсальний варіант освітлення. Можна встановити з’єднання традиційним методом, з електромережами. Але також система може працювати від альтернативних джерел енергії та акумуляторів.
Надійність – одна з важливих переваг. Якщо система освітлення створена з якісних освітлювальних приладів і правильно встановлена, раптових поломок бути не може.
Економічність – ще один плюс. Низьковольтні світильники споживають порівняно небагато електроенергії, тому можуть працювати цілодобово без особливих витрат.
• прості і зручні у використанні. Монтаж проводиться просто, технічне обслуговування лампам не знадобиться.
• Низьковольтні світильники підходять навіть для освітлення приміщень або об’єктів, де немає можливості використовувати інші типи освітлювальних приладів.

Де застосовуються

При необхідності організувати освітлення в несприятливих умовах гостро стоїть питання вибору якісних, надійних світильників, які можна буде використовувати безпечно. Низьковольтні світлодіодні лампи можуть застосовуватися в такому середовищі, де присутній:

• висока вологість;
• вибухонебезпечність;
• ризик ураження електрикою.

Тому LED-світильники відмінно підходять для організації аварійного освітлення, для об’єктів, де немає відповідних умов для використання газорозрядних або люмінесцентних ламп. Ось основні сфери застосування таких світильників.

Аварійне освітлення, на випадок відключення основної електромережі світлодіодні лампи можуть досить довго працювати від батарей і акумуляторів;
• Об’єкти з підвищеною вологістю, приміщення та зовнішні системи освітлення. Світлодіоди герметично захищені корпусом, що не пропускає воду і пари. Навіть тривалий вплив вологи не здатний зашкодити конструкції.
• Об’єкти з потенційно вибухонебезпечною атмосферою. Світлодіодні низьковольтні світильники не постраждають під час вибуху, їх корпус міцний і надійний, захищений від загоряння. При аварійних ситуаціях світильник може перемикатися на живлення від акумулятора.

Якщо ви перейдете , то зможете подивитися ціни на освітлювальні прилади і замовити за доступною ціною на ledvis.com.ua.

Низьковольтні світильники – оптимальний вибір, як для організації зовнішнього освітлення, так і для використання всередині приміщень. Але важливо вибрати якісну продукцію і дотриматися всіх правил установки, тоді система освітлення прослужить довгі роки без збоїв.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button