Різне

Перга і мед в Москві за низькими цінами

Мед – це речовина, яка виробляється в процесі життєдіяльності бджіл. Нектар, солодкі соки і падь речовини, це ті компоненти, з яких утворений цей дивовижний продукт. Нектар збирається бджолами з дерев, чагарників і квітів змішується з соками і паді речовинами слинних залоз медоносних бджіл, так виходить необхідний продукт. Якщо більш детально розповісти про сам процес, то він виглядає так: нектар, як вихідна сировина, збагачується ліпідами, ферментами і органічними кислотами. Отримана речовина поміщається в воскові стільники і закривається герметично так званими кришечками, щоб захистити його від засмічення і вологи, поки відбувається процес подальшої переробки та отримання меду. Давайте розглянемо в цій статті, який є в асортименті  мед в Москве.

med_400

Найціннішими сортами вважається мед “самоплив”. Свою назву він отримав завдяки мимовільному витіканню з сот від власної тяжкості або із застосуванням спеціальних центрифуг – апаратів для вичавки меду. Сорти, отримані цими методами, містять в собі мінімальну кількість вологи. Підвищену вологість мають менш цінні сорти, які отримані методом витоплювання з сот із застосуванням нагрівання.

Поки продукт свіжий, він являє собою густу бурштинової прозорості масу, але з плином часу, поки він зберігатися, в ньому утворюються дрібні кристали. Кристалізація за характером і швидкості залежить від вмісту в його складі цукру і чим більший відсоток міститься в ньому глюкози, тим він стає густішим і швидше кристалізується (це стосується і  перги).

Назва сортів меду найчастіше пов’язана з назвою тих рослин, з яких був зібраний нектар. Відрізняють два, що відрізняються типом вихідної сировини, основних видів меду. Це квітковий і падевий. Найбільш популярний і цей, який користується особливим попитом, натуральний квітковий продукт. У середній смузі це донниковий і акацієвий, липовий, соняшниковий і гречаний, а в Середній Азії ще курайський і бавовняний. Відмінними ознаками всіх сортів є аромат, смак і колір. Каротин, що міститься в нектарі, ксантофил та інші речовини відповідають за колір меду. Більшою популярністю користуються світлі сорти, але темні сорти мають більший вміст необхідних організму мінералів.

Процес зберігання, особливо тривалого, здатний сильно змінити колір і саму структуру продукту. На початковій стадії зберігання він темніший, а потім кристалізується, і стає світлішим.

Щоб відрізняти різні типи, перерахуємо деякі їх ознаки: соняшниковий – колір світло-золотистий, має слабкий запах; липовий – світло-жовтий і досить різкий на смак; продукт з гречки коричневого кольору зі слабким ароматом; з акації відрізняється прозорістю і концентрованим запахом; з вересу – має сильний аромат і темно -жовтий колір.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button