Різне

Правила виїзду з України на ПМП. 10 головних довідок

Правила виїзду з України на ПМП за кордон за останні десятиліття істотно змінилися, особливо в порівнянні з правилами перетину кордону в СРСР. Часи змінюються, і змінити країну проживання стало досить легко. Але все одно треба трошки побігати, збираючи довідки та дозволи.

15-02-15-foto-600x400-1

Правила виїзду з України на ПМП

Є багато способів легальної еміграції в іншу країну: підписання контракту на роботу, інвестиція в економіку, заснування фірми і т.п. У кожної країни свої норми і перелік необхідних процедур. Однак для того, щоб законно виїхати з країни потрібно оформити дозвіл на виїзд з України на постійне місце проживання. Документ передбачає зняття вас з реєстрації за місцем проживання і дозвіл без порушення законодавства виїхати з країни. Простіше кажучи, він підтверджує те, що ви не тікаєте з країни, а емігруєте.

Згідно з процедурою, вам необхідно подати заяву в управління державної міграційної служби у вашому місті для оформлення дозволу. Серед переліку документів вам потрібно мати дозвіл від рідних (батьків, дружини) про те, що вони не заперечують проти вашого виїзду. Такий дозвіл потрібно оформити у нотаріуса. Серед причин, за якими можуть відмовити у видачі дозволу – у вас є неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов’язання. Враховуючи бюрократію і постійну зміну правил в законодавстві, актуальну інформацію щодо документів потрібно дізнаватися безпосередньо у працівників Державної міграційної служби. Наприклад, на офіційному веб-сайті ГМС в списку документів не вказано довідок про відсутність судимості та про сплату податків, але для отримання дозволу вони потрібні. Тому краще звертатися до спеціалістів http://www.pravdi-5.kh.ua/, вони нададуть повну інформацію по документах.

Закордон можна виїхати різними способами, без необхідності оформляти собі дозвіл на виїзд з України. У країнах куди ви прямуєте не так цікавляться, як ви виїхали з України, як тим, з чим ви в’їжджаєте в нову країну (наявність дозволу на роботу, міграційної візи, термін дії закордонного паспорта і ін.), І ваше перевезення особистих речей може бути під пильним поглядом митників. Все залежить від кожного окремого випадку. Теоретично, безперешкодно можна виїхати і без цього документа. Однак фахівці радять уникати виїзду на ПМЖ з країни без такого дозволу, якщо немає поважної на те причини. Дозвіл на виїзд – це документ передбачений чинним законодавством. Він дозволить уникнути непередбачених ситуацій і клопоту в майбутньому. Крім того, вас не буде мучити совість, що ви порушили правила виїзду з країни і можете бути притягнуті до відповідальності.

Оформлення дозволу на виїзд з України на ПМП триває до трьох місяців. Заява потрібно подати особисто або через законних представників. Враховуючи специфіку роботи відомств, що мають різні дні прийому документів, працівників, які неохоче беруться до вирішення вашого питання, оформлення дозволу можна доручити фахівцеві. Це заощадить час і нерви. Перелік документів:

10 головних довідок для виїзду з України на ПМП

• заяву, в якій зазначаються відомості про заявника: прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, телефон;
• квитанція про сплату послуг;
• паспорт громадянина України, а для особи, яка не досягла 16 років – свідоцтво про народження;
• паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
• ідентифікаційний номер;
• військовий квиток або довідка відповідного військового комісаріату щодо можливості виїзду з України;
• для дітей віком від 14 до 16 років їх письмова згода завірена нотаріально;
• довідка про несудимість;
• довідка про сплату податків;
• дозвіл від рідних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button