Поради

Що робити, якщо зрадив чоловік?

На жаль, від зради не застрахований ніхто. Вона наздоганяє красивих і не дуже, багатих і бідних, здорових і хворих. Нерідко це штовхає людей на помсту. Наприклад, після зради чоловіка нещасні дружини готові піти практично на все, щоб коханки отримали по заслугах! Недарма ж кажуть, що помста – страва, що подається холодним.

17-12-14-foto-550x383-1

Як помститися коханці чоловіка?

Один із способів помститися коханці чоловіка зводиться до принципу «клин клином». Відплатити їй тією ж монетою – що може бути гірше? Для цього слід вирахувати, заміжня вона. Можливо, у неї є коханий чоловік. Роман з ним заводити, звичайно, не варто – не потрібно опускатися до їхнього рівня. Досить буде просто «відзначитися» в його компанії. Коханка повинна дізнатися про те, що її благовірний затіяв на стороні якусь інтрижку.

Суть такої помсти полягає в тому, щоб змусити руйнівницю сім’ї саму переживати і ревнувати. Якщо її чоловік їй дійсно дорогий, то вона на своїй шкурі зрозуміє, що означає зрада.

Як провчити і чоловіка, і його коханку?

Можна вдатися до психологічного вирішення даної проблеми. Застати зненацька і чоловіка, і його коханку – це верх майстерності. Нехай обидва отримають по заслугах! Головне тут – щоб його коханка ніколи не бачила, як виглядає його дружина. Крім того, необхідно володіти ангельським терпінням, адже після всього, що було пережито, зберегти тверезість розуму і холоднокровність буває не так-то й просто. Якщо всі умови дотримані, можна приступати до здійснення своєї помсти.

Необхідно акуратно познайомитися з коханкою, втертися до неї в довіру. Якщо її довіру буде отримано, слід під будь-яким приводом запросити безсовісну руйнівницю до себе додому. Чоловік обов’язково повинен бути в цей час вдома. У якому ж незручному становищі опиняться і коханка, і чоловік, коли їх ненав’язливо зведуть один з одним! Після цього можна висловити обом все, що накипіло, і вигнати їх із квартири або піти самій. Ось вона – помста дружини.

Як нашкодити коханці свого чоловіка?

Даний спосіб, звичайно, не варто сприймати всерйоз, оскільки він більше нагадує дитячі пустощі, ніж адекватну помсту дружини. Тим не менш, не згадати про нього було б неправильно. Можна познущатися над коханкою чоловіка, роздрукувавши на принтері її фотографію з написом: «Обережно, руйнівниця сімей!» Такі листівки слід розклеїти на вуличних стовпах, кіосках і на її власному будинку, якщо відома адреса.

Як помститися, але не нашкодити?

Перш ніж мстити коханці чоловіка, слід заспокоїтися і зважити всі «за» і «проти». Помста не терпить пориву емоцій, а помста дружини – тим більше, оскільки в цьому випадку можна наламати дров. Ситуацію потрібно для початку проаналізувати, а вже потім – діяти.

Помста дружини, якій зрадив коханий чоловік, повинна бути адекватною. Не варто опускатися до рівня шкідництва. Рекомендується взяти себе в руки і докладно поговорити з ним, розібратися в цій проблемі. Можливо, причини зради не такі страшні, як це здається на перший погляд, адже чоловіки за своєю природою полігамні. Може бути, він уже все усвідомив і розкаявся. Тут все індивідуально.

Складно кидати чоловіка, якщо є, наприклад, діти і жива чиста і щира любов. Помста – це складна і небезпечна річ. Якщо чоловік дійсно усвідомив свою провину, то, швидше за все, він візьметься за розум і перерве усілякі відносини зі своєю подругою-коханкою. Ось це і стане своєрідною помстою дружини на її адресу! Адже що може бути гірше, якщо тебе відкидає власний коханець?

Помста дружини. Як не наламати дров?

На жаль, деякі жінки надто емоційні і після зради чоловіка керуються емоціями, а не здоровим глуздом. Постійні думки і нав’язливі ідеї про помсту можуть заполонити їх, підштовхування до здійснення кровожерливих планів. Ось на цьому етапі слід зупинитися і не виходити далі межі своїх мрій і фантазій.

В іншому випадку це може призвести до непоправних наслідків, за що жінка може понести кримінальну відповідальність аж до позбавлення волі. Не потрібно вдаватися і до чорної магії, щоб помститися коханці чоловіка. Не варто наводити на неї порчу, адже будь-які справи з темними силами – це гріх. Важливо розуміти, що ефект бумеранга ніхто не відміняв: подібне зло обов’язково повернеться, та ще й в триразовому розмірі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button