Головна / Технології / Перший приватний швидкісний поїзд в Америці може замінити 3 мільйона автомобілів

Перший приватний швидкісний поїзд в Америці може замінити 3 мільйона автомобілів

У США не було швидкісних поїздів, але новий проект експрес-поїздів, розташований у Флориді, може змінити такий стан справ. Проект Brightline, що належить компанії Florida East Coast Industries, стане першими в країні, швидкісним залізничним сполученням і дозволить людям подорожувати з Форт-Лодердейл в Майамі за півгодини, поїздами, які працюють на дизельних електродвигунах.

Жителі Флориди зможуть об’їхати Південно-Східну Флориду приблизно за годину на поїзді Brightline. Проект вартістю 3 мільярди доларів може замінити близько трьох мільйонів автомобілів. Потяги, за словами компанії, спроектовано з застосуванням «зелених технологій» і оснащені дизельними електродвигунами, які працюють тихіше й створюють менше шкідливих викидів. Вони будуть працювати в найбільш густонаселеному районі Флориди, де проживає більше шести мільйонів осіб, а також постійно відпочивають туристи.

У цьому місяці Brightline почне перевезення пасажирів з Уест-Палм-Біч у Форт-Лодердейл, а на початку 2018 року потяги будуть ходити в центр Маямі. На другій стадії проекту поїзди будуть ходити в Орландо. Ніякі державні гроші не витратять на створення Brightline, оскільки він є цілком приватним проектом.

Поїзди Brightline курсуватимуть зі швидкістю 120 миль на годину, але під час тестування вони будуть їздити зі швидкістю близько 80 миль в годину. Компанія ще не підтвердила ціни квитка, але дослідження, проведене в 2015 році, показало, що ціна має становити близько 16 доларів, що приблизно на 10 доларів більше, ніж ціна за поїздку на звичайному поїзді за аналогічним маршрутом.