Технології

Перший у світі 3D-принтер одягу почав збір грошей на Kickstarter

Фірма Electroloom запустила краудфандингову кампанію по збору коштів на розвиток своєї технології 3D друку готових текстильних виробів. З подробицями можна ознайомитися на сторінці кампанії на Kickstarter.

e5e9daf611a48875016a84e40df7bc01

Команда американських інженерів знайшла спосіб друкувати готові предмети одягу цілком. Для цього вони використовують розчин, точний склад якого не розголошується. Розчин в камері 3D принтера розпорошується через спеціальні форсунки під напругою і перетворюється на найтонші нитки. Нитки у випадковому порядку осідають на встановлену заготовку потрібної форми і покривають її шаром тканини.

[ads2] Після завершення процесу готовий трикотажний виріб просто знімається з заготовки. Творці принтера вже освоїли друк майки, спідниці і шапки.

Матеріальну винагороду у вигляді шматка надрукованої тканини можна отримати, пожертвувавши $30. За допомогу проекту в розмірі ста доларів розробники надрукують і відправлять майку або спідницю необхідного розміру. Винагорода за $4500 – зможете отримати альфа-версію принтера, яким користуються автори проекту. Як пояснюють самі інженери, кошти необхідні для подальших експериментів з розвитку технології. На їх думку, про серійний випуск текстильних 3D принтерів поки рано говорити.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button